Šunų elgsena ir dresūra

Kaip suprasti ir auklėti savo šunį. Kokių klaidų vengti ir kaip ištaisyti auklėjimo klaidas. Šunų psichologija ir žmogaus elgesys.

Apie šuniškus kvapus ir meilę 12

Ir žmonės, ir gyvūnai skleidžia tik jiems būdingus kvapus. Ne išimtis ir mūsų šunys. Nebylūs „laiškai“, kuriuos gyvūnai palieka vieni kitiems, yra ne kas kita, kaip feromonai. Jeigu nebūtų feromonų, gyvi organizmai negalėtų daugintis. Skaityti toliau »

Kodėl reikia būti lyderiu? Kaip juo tapti ir kaip išlikti? 5

Šuo – socialus gyvūnas, nuo seno gyvenantis gaujoje, įpratęs prie tokios „tvarkos“. Nors mažas šunytis silpnas, tačiau kiekvieną akimirką laukia progos, kai galės parodyti visą stiprybę. Skaityti toliau »

Kada užsimezga stiprus ryšys tarp šuniuko ir šeimininko? 9

Nusprendėte, kad norite naujo augintinio? Tai šuniukas? Puiku! Bet ar nepamiršote, kad auginti šuniuką reiškia prisiimti atsakomybę ne tik už jo turiningą ir pilnavertį gyvenimą, deramą priežiūrą, teikiamą dėmesį jam, tačiau ir už charakterio susiformavimą, mažylio iškrėstas išdaigas kaimyno sode ar visuomeminiame parke. Laukia didžiulis darbas, tad, nuo ko pradėti? Skaityti toliau »

Dresūra – pasitikėti profesionalais ar dresuoti pačiam? 10

Prieš įsigydamas šunį kiekvienas žmogus apsvarsto visus už ir prieš. Šuo bus didelis ar mažas? Jei mažas – netaps galingu sargu, bet bus lengviau valdomas. Jei didelis – reikalaus daugiau ėdesio ir priežiūros, bet taps tikru namų sargu. Skaityti toliau »

Šuns paklusnumas (video) 6

Video pristatymas apie bendrą šuns paklusnumą ir laikomą egzaminą FCI IPO. Skaityti toliau »

Kodėl reikia dirbti su šunimi? 5

Bet kokia dresūra suteikia šuniui reikalingumo jausmą. Tai ne tušti žodžiai. Bet kokio dydžio, bet kokios veislės šuo be darbo atbunka ir kvailėja! Skaityti toliau »

Šunų išstatinėjimo menas - hendlingas 2

Trumpas interviu su Egle Palaimaite: " Susidomėjau hendlingu, kai pradėjau dalyvauti parodose su savo amerikiečių kokerspanieliu Snupiu 2002-aisiais metais." Skaityti toliau »

reklama