Šunų veislės

Veislės kilmės istorija. Veislės paskirtis. Specifinis auklėjimas bei priežiūra. Kam tinka šios veislės šuo?

Samojedai – šunys iš Šiaurės 12

Samojedai, arba Šiaurės šunys, yra vieni iš seniausių grynakraujų šunų. Jie priskiriami primityviųjų šunų grupei. Į samojedų raidą selekcininkai nesikišo. Šie šunys – gamtos grynuoliai... Skaityti toliau »

Šunų veislės – kitu rakursu 7

Didžiojoje Britanijoje neseniai demaskuota grupuotė, pardavinėjusi mažus ėriukus kaip pudelius. Afera išaiškėjo, kai vienoje Japonijos televizijos laidoje aktorė Maiko Kavakami pasiguodė, kad jos pudeliukas neloja, neėda mėsos ir vis ieško žolės. Skaityti toliau »

Šunys: eksperimentų aukos ar numylėtiniai? 20

Žmonės vis bando išvesti naujų veislių, nors Tarptautinė kinologų federacija pripažįsta 339 šunų veisles. Pagl – biglių ir anglų buldogų mišrūnai, išvesti amerikiečių. Taip pat suporuoti pudeliai ir Labradoro retriveriai... Skaityti toliau »

Šuniški margumynai 9

Eskimų šunys laimingi žiemą, kai spaudžia 40-45 laipsnių šaltis. Atėjus pavasariui, jų geras ūpas sugenda – šunis apninka būriai kraugerių uodų. Kadangi per storą šuns kailį uodai įsisiurbti negali... Skaityti toliau »

Šunys rekordininkai 19

Gineso rekordų knyga – kasmet išleidžiamas pasaulio rekordų žinynas, kuriame galime rasti ne tik žmonių pasiekimų, bet ir gyvūnų. Šunys ne išimtis. Skaityti toliau »

Kernterjeras pakeičia gyvenimą 8

Kernterjerai nėra dirbtinai išvesta veislė – jie vystėsi natūraliai daugiau kaip šimtą metų Škotijos šiaurės ir šiaurės vakarų aukštumose bei vakarų salose. Jų protėviai medžiodavo ūdras, lapes, barsukus, žiurkes ir kitus graužikus. Kernterjerus laikė ir didelių dvarų savininkai, ir ūkininkai. Skaityti toliau »

Šuo - tai įdomu 30

Bone.lt surinko ir pateikia jums įdomiausius faktus apie žmogaus geriausią draugą - šunį. Skaityti toliau »

Australų ir prancūzų aviganiai po vienu stogu 3

Veislyne „Momento“ po vienu stogu gyvena australų ir prancūzų aviganiai (boseronai). Veisėja Gailutė Radzevičienė sako: „Turim įregistravę veislyną „Momento“, pirmiausia pradėjom veisti boseronus (prancūzų aviganius), vėliau susidomėjom kita veisle - australų aviganiais. Boseronų turėjome dvi vadas, dabar sukergėme vėl, galbūt turėsime trečią.“ Skaityti toliau »

Įsikandę mūsų širdis 19

Veislyno „Širdutė“ savininkė su bone.lt skaitytojais dalinasi mintimis apie savo auginamus šunis ir meilę jiems... Skaityti toliau »

Juodasis Rusijos perlas 4

Juodasis Rusų terjeras neveltui vadinamas perlu, jis susirinko pačias geriausiais savo protėvių savybes. Jų reakcija greita - kaip strėlė. Bet kartu šie šunys ramūs, be reikalo neloja. Taip pat Juodųjų terjerų kalės yra labai rūpestingos mamos, jos rūpestingai prižiūri, prausia ir maitina šunyčius net du mėnesius. Skaityti toliau »

reklama