Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys
Titulinis Blogai Ar tikrai šunys skiria pinigus? Arba kaip Džekis paliko pinigų mamai ant duonos

Ar tikrai šunys skiria pinigus? Arba kaip Džekis paliko pinigų mamai ant duonos


leide666, 2017-01-07 13:13:28Mano šuo būdamas mažas nebuvo didelis išdaigininkas, bet vieną rimtai juokingą šunybę iškrėtęs yra.
Tą dien pas mus svečiavosi keli svečiai, Džekis „lipo” į 11 mėnesį (jam beveik buvo 11 mėnesių). Vienu momentu staiga pamačiau mamos piniginę ant grindų šalia sofos.
- Kodėl mėtai savo piniginę? - Tada jos paklausiau.
- Tai kad ji ant rankinuko gulėjo - Atsakė mama.
Pasižiūrėjo ar netrūksta pinigų ir... O siaube - 50 litų (viena kupiūra) lyg ištirpo kažkur, o gal kojytes užsiaugino ir išėjo pasivaikščioti trumpam? Bet 20 litų tupi vietoje (piniginėje), kitaip pasivaikščioti būtų išėję abu pinigėliai.
Mano akys nukrypo į keturkojį, kuris ramiai, bet susigėdęs žvilgtelėjo ir vėl nuleidęs galvą ant sofos krašto ėmė garsiai knarkti - apsimeta baisiai pavargusiu (kurgi nebus iš po tokio „darbo”).
- Džeki, einam į lauką? - Paklausiau nusikaltėlio. Letenėlės švyst, uodegytė vykst ir jau stovi vagišius prie durų, laukdamas kada aš susiruošiu.
Džekiui atliekant „kietą” reikaliuką dar iš viršaus apžiūrėjau ar nesimato popieriaus likučių ir kelis pamačiau.
Štai taip buvo išaiškintas pinigėlių dingimas.
Grįžus namo viską papasakojau tėvams ir svečiams ką mačiau lauke Džekio kakuje. Visi smagiai pasijuokėm, jog mūsų šuo 20 litų mamai paliko duonai nusipirkti.

Nors ir iškrėtė tokią šunybę, Džekiui buvo nupirktas skanėstas kaulas.
Juk pinigai uždirbami, o šeimos narys už juos daug labiau svarbesnis :)

(blog'o reitingas +8)

Skaitykite komentarus 4
Kiti šio vartotojo blogai:

leide666, 2017-08-24 15:14:38
Keistai širdelė suvirpėjo, Kai šeimininkas šiandien pavadėlį man uždėjo. Išėjome abu po mišką palakstyti. Tiktai kodėl jisai neleidžia savo žvilgsnio pamatyti, Kodėl jisai nenumeta šakelės man, Kodėl mes einame gilyn miškan? Sustojome po...
leide666, 2017-07-08 14:44:03
Dėmesio, prieš dovanodami gyvūną, būkite atsargūs. Stenkitės išsiklausinėti žmogų, kuriam norit dovanoti gyvūną - informacijos, stebėkite, kaip jis į jūsų klausimus reaguoja, atsakinėja. Šiuo metu siautė dvi merginos Urtė Zimblytė ir Edita...
leide666, 2017-01-29 19:13:32
Mobis - jaunas, aktyvus, išvaizdus šunelis į prieglaudą atkeliavo mirus jo šeimininkui. Šunelis tikėjosi antro šanso vėl turėti mylimą šeimininką, vėl turėti namus, vėl būti laimingu. Ir štai, atsirado pagyvenusi pora, kuri nusprendė jį...
reklama