Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis


Kaip užsiregistruoti ir tapti Bone.lt vartotoju?
Kaip patalpinti savo šunį į Bone.lt?
Kaip įkelti savo šuns nuotraukas?
Kaip ieškoti draugų ir susidraugauti su jais?
Kaip parašyti žinutę draugui?
Kaip pradėti savo Blog'ą (dienoraštį)?
Kaip tapti Bone savaitės žvaigžde?Kaip užsiregistruoti ir tapti Bone.lt vartotoju? 1. Norėdami tapti registruotu Bone.lt vartotoju, spauskite puslapio viršutiniame dešiniame kampe esančią nuorodą Registruotis.
   
 2. Atsidariusiame puslapyje kairėje pusėje įveskite savo sugalvotą vartotojo vardą, slaptažodį ir el. pašto adresą. Spauskite Registruotis.

 3. Jei įvedėte teisingus duomenis, nurodytu el. paštu gausite registracijos patvirtinimo nuorodą, paspaudę ją tapsite registruotu Bone.lt vartotoju.


Kaip patalpinti savo šunį į Bone.lt? 1. Norėdami patalpinti savo šunį į Bone parką jūs turite būti registruotas ir prisijungęs vartotojas.
   
 2. Skiltyje Mano šunys įveskite savo šuns duomenis (šuns vardas, veislė, gimimo data, nuotrauka ir pan.), spauskite Išsaugoti duomenis. Jūsų šuo kitiems lankytojams bus matomas tik tuomet, kuomet įvesite visus būtinus duomenis (laukai pažymėti melsva spalva).

 3. Jei turite daugiau nei vieną šunį, dešiniame kampe paspauskite mygtuką Patalpinti naują šunį ir pakartokie antrą žingsnį.


Kaip įkelti savo šuns nuotraukas? 1. Jei jau patalpinote savo šunį, paspauskite šalia skilties Šuns duomenys esančią nuorodą Fotogalerija.
   
 2. Atsidariusiame Fotogalerijos puslapyje šalia įkėlimo laukelio paspauskite Browse mygtuką. Kompiuterio diske suraskite norimą nuotrauką ir pelės klavišu paspauskite ant jos du kartus.

 3. Įkelta nuotrauka pasirodys šalia nuotraukos komentaro laukelio. Įrašykite komentarą apie nuotrauką ir spauskite Išsaugoti. Kartodami tuos pačius veiksmus galite įkelti iki 100 savo šuns nuotraukų.

 4. Norėdami ištrinti arba redaguoti jau išsaugotą nuotrauką, spauskite vieną iš pasirinktų piktogramų, esančių po nuotrauka (pieštuko piktograma - galėsite redaguoti nuotrauką, kryželio - ištrinsite nuotrauką).


Kaip ieškoti draugų ir susidraugauti su jais? 1. Jei jau patalpinote savo šunį į Bone parką, metas susirasti draugų. Spauskite Mano šunys esančią nuorodą Ieškok draugų
   
 2. Atsidariusiame puslapyje įveskite savo draugo el. pašto adresą ir spauskite Ieškoti. Jei draugas jau užsiregistravęs Bone.lt - spauskite mygtuką Draugauti, esantį po draugo nuotrauka (draugui bus išsiųstas pakvietimas draugauti). Jei draugo nėra Bone.lt, išsiųskite jam pakvietimą ateiti ir prisiregistruoti paspausdami Pasiūlyti prisijungti. 

 3. Jei jūs nežinote savo draugų el. pašto adresų, Bone.lt pagal jūsų šuns veislę arba miestą, pasiūlys jums susidraugauti su jau užsiregistravusiais vartotojais skiltyje Galimi draugai. Tiesiog po pasirinktu draugu paspauskite Draugauti.


 4. Savo draugus ir kvietimus draugauti matysite Mano Bone skiltyje Mano draugai. Galite sutikti arba atmesti pasiūlymą draugauti. Bet kuriuo metu galite pašalinti draugą iš jūsų draugų sąrašo.


Kaip parašyti žinutę draugui? 1. Jūsų žinutės saugomos Mano Bone skiltyje Žinutės. Žinutes gauti ir išsiųsti galite tik savo draugams. Gautos žinutės saugomos kataloge Gautos, o išsiųstos žinutės saugomos kataloge Išsiųstos.
   
 2. Norėdami išsiųsti žinutę draugui, spauskite mygtuką Nauja žinutė. Atsidariusiame lange įrašykite žinutės temą, pasirinkite draugą, kuriam siųsite žinutę ir įrašykite žinutės tekstą. Paspaudus mygtuką Siųsti žinutė nukeliaus jūsų draugui (apie tai jis bus informuotas el. paštu). 

 3. Norėdami atsakyti į gautą draugo žinutę, paspauskite prie žinutės esantį mygtuką Atsakyti.

 4. Norėdami ištrinti žinutę ar kelias žinutes vienu metu, pažymėkite jas ir paspauskite mygtuką Ištrinti pažymėtas.


Kaip pradėti savo Blog'ą (dienoraštį)? 1. Savo šuns dienoraštį (angl. Blog) galite pradėti rašyti paspausdami mygtuką Naujas blogas esantį Mano Bone skiltyje Blogas. 
   
 2. Atsidariusiame puslapyje įveskite Blog'o pavadinimą, blog'o tekstą ir spauskite mygtuką Išsaugoti duomenis. 

 3. Norėdami įkelti nuotraukas prie Blog'o įrašo, spauskite nuorodą Blogo nuotraukos, galėsite įkelti iki 5 nuotraukų.

 4. Norėdami redaguoti jau išsaugotą Blog'o įrašą, prie pasirinkto įrašo spauskite mygtuką Redaguoti. Norėdami ištrinti Blog'o įrašą ar kelis įrašus vienu metu, pažymėte norimus įrašus ir paspauskite Ištrinti pažymėtus.

Kaip tapti Bone savaitės žvaigžde?


 1. Norėdami, kad jūsų šunį galėtų vertinti kiti vartotojai, patalpinkite jį užpildydami visus būtinus duomenis (Mano Bone > Mano šunys) į Bone parką. 
   
 2. Kiekvienas Bone.lt lankytojas jūsų šuniui gali duoti 1 kauliuką. Šuo, kuris per savaitę surinko daugiausiai kauliukų tampa savaitės žvaigžde.

 3. Jei jūsų šuo tampa savaitės žvaigžde, jis galės tapti savaitės žvaigžde dar kartą tik po 4 savaičių nuo išrinkimo.
reklama