Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys
Titulinis Blogai Ne valgo, o ėda ir kiti niuansai

Ne valgo, o ėda ir kiti niuansai


Evelina321, 2015-06-21 12:49:19

"Jeigu šuo valgo, tai mums belieka ėsti" - žodžiai, kurie pastūmėjo rašyti. Ne, tai nebus labai teigiamas blogas, kuriame pasakosiu apie savo šunų nuotykius ar panašiai. Šis blogas skirtas tam, kad gal bent kiek priverstų susimastyti, ar šuo yra lygus žmogui visais aspektais.
Bedirbant vaistinėj ar budint klinikose, vis dažniau patebiu, kad žmonės yra linkę be proto sužmoginti savo augintinius. Perka jiems rūbelius: striukes, megstukus, batukus ar net kelnaites. O atėję jiems pirkti ėdalo, dažnai aiškina, kad tokio jis neėda, šitą tik pauosto, prie šito išvis nesiartina. Taip, aš sutinku, yra šaunu, kad šeimininkas atsižvelgia į ėdalo sudėtį, kokybę, tačiau neretai aiškina, kad šunį šeria pačiu geriausiu (!!!) Royal Canin ėdalu ir tu jam nebandyk paprieštarauti, kad tavo slūlomas ėdalas yra 100 kartų geresnis. O pasiūlius jų išrankiausiam šuniui neduoti ėsti porą dienų kad visas išrankumas dingtų, tau atrėžia kad pati nevalgyk porą dienų ir pamatysi ar gerai bus. Ir džiaugiesi žmogus, kad esi už prekystalio, nes antraip būtum jau senai be akių. Ir darosi be galo pikta, kad jei esi jaunas žmogus, besiekiantis tikrai sunkaus išsilavinimo, esi visiškai nuvertinamas, nes neva nieko nežinai, ko reikia jų išpopintam šuniui. Ir ne būtinai šuniui. Kalbant apie stambius gyvūnus, jaunas žmogus išvis nieko nežino pasak "ūkio vilkų" ir nepasitiki tavo siūlomais vaistais, kai lygiai tokius pat siūlo ir tavo kolegė. Bet čia ne apie tai.
Vaikštant mieste dažnai galima pamatyti moterytes, kurios ant savo rankų belaikančias neretai su kaspinėliais, nulakuotais nagais ir būtinai su antkakliu puoštu svarovskiais, šunelius. Keista, kad kada šuniui, kuris atstoja moterytėms vaikus, prireikia nusituštinti, visa atsakomybė dingsta, o rankos, ant kurių nesenai buvo šuo, negali paimti tai, kas dar nesenai buvo šuns viduje ir visą tai nešiojo ant savo rankų su tuo pačiu šuneliu.
Todėl visų beskaitančių norėčiau paprašyti ar net rekomenduoti, žiūrėkit į savo keturkojus draugus su didžiausia meile, tačiau nepamirškit, kad žmogus ant keturių kojų nevaikšto.

Evelina.

(blog'o reitingas +13)

Skaitykite komentarus 8
reklama