Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys
Titulinis Blogai Pirmasis šuniukas I Svajonės išsipildymas

Pirmasis šuniukas I Svajonės išsipildymas


Greta3, 2021-09-27 14:30:06


Įvadas

Sveiki, mano vardas Greta. Kitą mėnesį į namus pagaliau atvyks mano ilgai lauktas, ir jau taip stipriai mylimas jorkiukas.

Apie šunelį svajojau nuo seno, tačiau vis atidėliodavau įsigyjimą. Pirma priežastimi buvo tėvų alergija bei pastovūs priekaištai : "Dar per maža, nesirūpinsi ", " Neturiu dabar laisvų pajamų " ir taip toliau.
Ir štai pagaliau man sukako 19, pagaliau esu nepriklausoma nuo tėvų pinigų bei galiu įgyvendinti savo svajonę.

Apie Jorkiuką

Pasirinkau būtent šią veislę dėl kelių priežasčių:
1. Mielas snukutis
2. Charakterio bruožai bei protiniai sugebėjimai ( labai greitai išmoksta komandas dresiravimo metu )
3. Taip pat plauko struktūra. ( Mama alergikė )

Šuniuko paieškos išties užėmė daug laiko bei pasigrobė daug nervų. Pražiūrėjau krūvas skelbimų, tačiau vis rasdavau prie ko prikibti: tolimas atstumas, lytis, kaina ir taip toliau.
Kuomet buvau beprarandanti paskutinę viltį, patalpinau skelbimą pati. Jame pateikiau savo duomenis, reikalavimus būsimam šuniukui ir nustačiau sau tinkamą kainą.
Jau tos pačios dienos vakarą gavau žinutę. Lemiamą žinutę, kuri vėliau mane atvedė iki manojo berniuko.
Veisėja pateikė visą reikamą informaciją, nuotraukas, suderinome kaina ir net gi kelis bonusus: ( šuniuko kraitelis nuo mamytės: maistukas pradžiai, žaisliukas, pavadėlis ) Galiausiai kuomet visi formalūs, informaciniai klausimai buvo išspręsti, sutarėme atvykti apžiūrėti bei išsirinkti, nes vadoje buvo 3 berniukai.
Atvykus,vos įžengus pro duris, mane pasitiko jis. Mano mėlynas bantukas. Jis pirmasis prie manęs pribėgo, lyžtelėjo rankas. Pasiėmus ant rankų puolė graužti megztinio šnuriuką bei be perstojo laižė. Paleidus ant kelių, pabandžius pažaisti kiek pakandžiojo, tačiau nestipiriai, taip sakant paragavo)))
Kiek vėliau padūkus ir gavus nedidelę dozę streso, šuniukas užmigo tiesiai ant rankų. Visos abejonės išsisklaidė ir aš supratau tai jis - mano Džonis.
Su veisėja susitarėme dėl skiepų, kad visų procedūrų metu, šuniukas liks pas ją, jog sumažintume stresą. Tad aš vis dar laukiu savo Džoniuko, kuris namo atkeliaus spalio pabaigoje.

Šiame bloge noriu pasidalinti mūsų istoriją, kuri tik prasideda)
Tikiu, kad viskas bus gerai, kad Džoniukas bus laimingas. Neatsisakysiu gauti patarimų dėl priežiūros, kadangi tai mano pirmas šuniukas, noriu būti gera šeimininke. Tad visada palaikau naujas pažintis)

Iki greito) ♥

(blog'o reitingas +7)

Skaitykite komentarus 3
reklama