Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys
Titulinis Blogai Spirgutės istorija

Spirgutės istorija


pekiniuke, 2011-04-19 14:57:37

Gražoulė Spirgutė....

Viskas prasidėjo kai as su tėveliu ėjome gatve....Mus sutiko senyva moteris ir pasiūle šuniuką,mes sutikome jį pasiimti.
Pasėme grįžome namo.Išpradžių mama nenorėjo,bet vėliau sutiko.Po savaitės mes važiavome į žemdirbių turgų.Ten sutikome to šuniuko motiną,nes ten pardavinėjo toks žmogus. Mums paaiškino,kad įvyko klaid.Išpradžių nieko nesupratau.Mama mane nuvedė į parduotuvę,o tėtis tuo metu aiškinosi kaip tai įvyko.Kai grįžome iš parduotuvės pardvėjas paaiškino,kad šis šuniukas turi būti berniuko.Tad pasiūlė už dyka pasiimti kitą šuniuką.Pasiėmėm naujajį ir gražinom senajį pekiniuką pas tikrus šeimininkus.
Gal ir gerai,kad pasiėmėm Spirgutę...

(blog'o reitingas +12)

Skaitykite komentarus 4
Kiti šio vartotojo blogai:

pekiniuke, 2013-05-18 19:52:17
Taigi,pradėsiu savo blogą. Pradėsiu nuo to,kaip aš pradėjau vedžioti Grantą. Niekada per savo gyvenimą dar nevedžiojau savo Grantą,bet ne dėl to,jog aš tingėjau. Ne,aš kaip tik labai norėdavau,tiesiog mama neleisdavo jo vedžioti,nes...
pekiniuke, 2012-11-24 17:17:08
Viskas prasidėjo nuo to,kai aš rašiau draugei žinutę.Ant mano telefono buvo užkabintas mėlinos spalvos pūkuotas žaisliukas.Tas žaisliukas man berašant judėjo,o mano pekiniukė tą žaisliuką pradėjo gaudyti kaip kokia katė.:) Tuomet aš pradėjau ją...
pekiniuke, 2011-06-11 14:12:13
sveiki,as esu GRANTAS.....Gyvenu labai geroje seimoje ,su jais man visada linksma,gera,kaip as susizeidziu jie visada mane slaugo.mano gyvenimas yra labai geras,nors man jau 9-eri as jauciuosi kaip 1-eriu metu.as myliu savo seimininkus.
reklama