Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys

Šunų auginimo ypatumai. - komentarai


agnytukas
Žinučių: 2617
Pas mane irgi ta pati situaciją. Na ir viskas dėl to naminio maisto davinėjimo perėjo į ausis. Buvom pas vet'ę pasakė, kad neduoti JOKIO ŽMONIŲ MAISTO , tik ŠLAPIĄ KOKYBIŠKĄ ŠUNIMS SKIRTĄ MAISTĄ, SAUSĄ MAISTĄ TAIP PAT KOKYBIŠKĄ, ir palepinimui skanėstų. Nes ausis raudonos, jam jas skauda ir jis jas kasosi. Na kai grįžau pasakiau, truputį reikėjo melo, negražu, bet užtat padėjo. Pasakiau, kad ausyse žaizdos, jas gali nusikasyti ir bus didelė infekcija ir t.t. sakiau pavojingą šuniui. Tai sakau, kas geriau šuns ilgesnis be skausmo gyvenimas, ar šuns trumpas su skausmais gyvenimas ir su žmonių maistu? Šeima pasirinko pirmą variantą. Jau du mėn. nebuvo duota jokio žmonių maisto.
2010-06-10 20:09:54
myliuloryte
Žinučių: 870
o beto kepto maisto suniukui NEGALIMA
2010-05-31 12:55:09
myliuloryte
Žinučių: 870
pas mus juk spanielis... kaulina patoviai ir bet nedaznai i manoma susilaikyt... nepadavus kkio trupinuko... o sausas edalas jai priesas bet mes turim savo teorija "jei tris dienas nees ketvirta jau niekur nedings vistiek zino kad daugiau nieko negaus..."
2010-05-31 12:54:40
Kristut
Žinučių: 171
Pritariu tau dėl tos baisybės susijusios su maistu... Laaaabai daug šunų yra taip šeriami.. Dar baisiau, kai jie nutunka..
Pas mane kaime auga dalmatinė mišrūnė ir jos "vaikas", jie jau dideli. Vienam 5 metai, kitai - 10 metų. Tai tėvai jiems perka specialiai kaulus, juos verda su miežinėmis kruopomis ir šeria. Manau palyginus normaliai. O kambarinė šuniukė valgo sausą maistą ir nemanau, kad yra alkana. Aišku, pasitaiko, kad gauna kokios mėsytės ar kauliuką, bet tai išimtis.
Na, o saviškę aš šeriu sausu maistuku (labiausiai mėgsta "Friskis junior" ir konservais šunų.
2010-05-29 20:06:01
ivetaaa1
Žinučių: 914
Tikrai pritariu pas mus ta pati problema +1
2010-04-03 18:39:32
Aigusukas
Žinučių: 6121
Žinokit ir mano senelė taip mąsto . Oziukui geras , kokybiškas maistas nupirktas , o senelė jį vistiek visokioms atliekom šeria . Tad aš jai sakau , " Kam mes tą kokybišką maistą perkam jam , kad tu , senele , jį atliekom šeri ? Juk šuo nebus tau geras ir sotus nuo nuodingo maisto . Ką tu žinai , kas gali jam nutikti ? Rasim kokį rytą jau būdoj padvėsusį . Ką tada darysi ? Tu kalta būsi . " O ji " Tai gi čia kaimiškas šunelis . Reikia penėti , daryti taip , kad būtų jis sotus . Kas iš to tavo kokybiško maisto ? Kas ? Pasakyk . Nudvės badu jis .. "
Baisu ... Kaip jie taip galvoti gali . Keista . Juk neužtenka , kad šuo būtų pilnutėlis ir kad turėtų būdą . Reikia su juo užsiimti , vedžioti .
O jiems taip neatrodo .....
2010-03-30 09:27:24
taip taip, sveikinimai nepasiduodant neigiamai įtakai prisiminiau istoriją - mano kursiokės tėvai turi šunį, gyvena kaime, pririštas, palijus tupi baloj. Šeria bet kuo. vieną dieną ji manęs užklausė, ką daryt, nes sutrikęs virškinimas, ėda fekalijas ir pan., sako, jau migdysim. Sakau, gal ėdlą į geresnį pakeiskit. Tai pakeitė... nupirko kažkokį amsį iš maximos bet, ačiūdie, tas niekalas ten sutvarkė kažkiek tą šunį. Deja, mano nuomone, didžiajai daliai lietuvių negalima auginti šunų ir net dalinai suprantu, kodėl gyvūnų teisių aktyvistai pasisako prieš naminių gyvūnėlių auginimą.
2010-03-30 09:07:31
Ingridaaa
Žinučių: 8185
Labai ačiū už pagyrimus Tai aš jau ir planuoju kai tik užaugsiu pirkt dar vieną šunį. Įrodysiu tėvam kad šuo ir valgydamas sausą maistą gali išgyvent
2010-03-29 20:14:16
Guliute
Žinučių: 772
Šauniai parašyta Dedu tau DIDELĮ pliusą
Tai, kas čia paminėta yra tikrai didelės lietuvių dalies kasdienybė.. O gaila...
Kol kas tarybinis požiūris į gyvūnus yra žiauri realybė: šuo turi gyventi būdoje ir ėsti atliekas nuo žmonių stalo.. Bet ką jau padarysi..
Kai pati užaugsi, gyvensi savarankiškai, tada galėsi pirkti ką tik nori savo šuniukui, o kol tave išlaiko tėvai, turi klausyti jų piniginės balso. Bet tavo bandymai perkalbėti labai labai šaunūs Džiaugiuosi, kad jaunimas jau išauga iš mužikų visuomenės ir mąsto sveikai
ŠAUNUOLĖ
2010-03-29 20:10:21

reklama