Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys
Titulinis Blogai Šuo........ dvikojis

Šuo........ dvikojis


Skofe, 2010-03-27 12:29:28


Tikra istorija
Šis šuo gimė Kalėdų išvakarėse 2002-aisiais. Jis gimė tik su 2 kojom. Žinoma, jis negalėjo vaikščioti. Net jo motina jo nenorėjo.
Pirmasis jo šeimininkas manė, kad jis negalės išgyventi ir galvojo apie jo užmigdymą. Bet vėliau jį pamatė dabartinė jo šeimininkė Jude Stringfellow ir pasiėmė jį savo globon. Ji pasiryžo šį mažą šunelį treniruoti ir mokyti vaikščioti. Ji pavadino jį "Faith" (liet. "tikėjimas" - toliau sulietuvintas jo vardas "Faitas")
Iš pradžių ji pratino Faitą pajusti judėjimą būnant ant riedlentes. Vėliau ji naudodavo šaukštą riešutų sviesto kaip jauką ir atpildą už šunelio pastangas atsistoti ir šokinėti aplink. Netgi kitas šuo namuose drąsino jį vakščioti. Tik po 6 mėn. tarsi įvyko stebuklas. Faitas išmoko balansuoti ant užpakalinių kojų, šokinėti ir apsisukti. Po tolesnių treniruočių sniege jis išmoko vaikščioti stovėdamas kaip žmogus.
Dabar Faitas mėgsta pasivaikščiojimus. Nesvarbu, kurs jis eina, jis atkreipia žmonių dėmesį. Greitai jis tapo TV laidų, žiniasklaidos ir įvairių šou įžimybe. Šiuo metu apie jį išleista knyga pavadinimu "With a Little Faith" (liet. "Su mažu tikėjimu"). Netgi buvo svarstomas jo dalyvavimas filmuojant "Harį Poterį".
Dabartinė jo šeimininkė atsisakė darbo ir ketina pasiėmusi Faitą keliauti aplink pasaulį skelbdama visiems, kad net be tobulo kūno galima turėti nuostabią sielą.
Gyvenime visada yra nepageidaujamų dalykų, tačiau siekiant geriau jaustis tereikia pažvelgti į gyvenimą iš kitos pusės. Šis pranešimas suteikia galimybę mąstyti kitaip, įneša naujų ir šviežių minčių į mąstyseną. Visi gali jaustis įvertinti ir būti dėkingi už kiekvieną gražią dieną. Faitas nepaliaudamas demonstruoti gyvenimo jėgą ir stebuklą.

(blog'o reitingas +45)

Skaitykite komentarus 17
Kiti šio vartotojo blogai:

Skofe, 2010-12-15 16:27:47
Vakar (2010-12-14) mire mano mieloji Larute... Jai sukako, beveik dvylika metu, ir atejo laikas jai iskeliauti i sunu roju ten kur ji linksma. Mylejau as Lara ir vis dar tebemyliu
reklama