Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys
Titulinis Blogai Taip jau yra.

Taip jau yra.


SaraA, 2013-01-23 19:21:26

Turbūt daugelis nori šunio.
Jei manęs kas paklaustų tai atsakymas paprastas, bet tuo pačiu ir sudėtingas.
Kam reikia draugų? Kam reikia džiaugsmo? Čia beveik tas pats. Jei turėčiau šunį, tai tas pats, kad turėčiau niekada neišduodantį draugą, kuris žinoma- mylėtų, gerbtų, klausytų, pripažintų, palaikytų, padėtų, pradžiugintų, išgąsdintų, nuliūdintų, paskatintų, nuviltų. Leistu pasididžiuoti juo, eitų ten kur eičiau, turėčiau draugą kuris visada išklausytų-visas dejones, ašaras, džiaugsmą, nusivilimus. Kuris nekartą nustebintų, ar nekartą supykdytų. Kuris apgintų. Kuris sugadintų dieną, suplėšytų kažką brangaus, iškrėstų išdaigų pačiu blogiausiu metu. Kuris atleistų. Kuris priverstų niūrią dieną keltis anksti ir eiti į lietų. Kuris reikalautų būti mylimam, kuris skatintų atsakomybę, reikalautų dėmesio. Reikėtų išleist daug planuotų ir neplanuotų pinigų. Bet kas tie pinigai? Su jais nenueisi pasivaikščioti, neišdresuosi ir nemylėsi jų.
Atrodo šuo vien džiaugsmas, bet aš tuo pilnai netikiu. Tai rūpesčiai, nervai, bėdos, nelaimės, nuovargis, skausmas, kančia, pyktis. Vargas. Bet tuo pačiu tai šuo. Ne visada norėsis neišsimiegojus anksti keltis ir sužvarbusiom rankom segti antkaklį, nesinorės po to bėgt ir grįžt prie įprastinių darbų, o grįžus vėl prisiminti ir skirti laiko jam, nesinorės tvarkyt betvarkės, kartais nesinorės jo mylėti....Bet vistiek reikės giliai įkvėpt ir imtis to. Gali būt akimirkų, kad atrodys, geriau jau viso šito nebūtų buvę, bet ateis tos dienos kurias prisimindama galvosiu, kodėl jos baigėsi? Kodėl jau viskas? Kodėl baigėsi nesugrįžtamai?
Šuo tai lyg mielas nelaimių ir rūpesčių kamuoliukas, pilnas meilės ir ištikimybės. Negalima jo paiimti tik pažaidimui, kol atsibos. Reikia jį imti gyvenimui. Ne tik gyvenimui su šunimi, bet ir su visom anksčiau išvardintos bėdom. Bus slėnių, bet bus ir kalnų, bet žingsnis po žingsnio , tesiasi ta nuostabi kelionė. Atmintyje visada liks džiaugsmas. Tos akimirkos uždengia visą kitą, tada supranti, kad verta, bet reikia žinot kada tam esi pasiruošęs. Šuo NE žaislas.
Ar aš tam pasiruošus? Ne, deja turbūt ir nebūsiu...Gyvensiu su svajonėm, skausmu ir gailesčiu...Taip jau būna kai susikerta svajonės su svajonėm ir realybe. Taip jau yra, kad tie kurie turį ta geriausią draugą - turi stebuklą.

(blog'o reitingas +45)

Skaitykite komentarus 29
Kiti šio vartotojo blogai:

SaraA, 2013-08-11 18:29:16
Išaušo rytas. Daugeliui paprastas, bet man ne. Atsikėliau kaip niekad anksti, įšokau į drabužius, nusiprausiau, suvalgiau keletą sausainių (nenuostabu, kad nebuvo apetito) ir išgėriau arbatą. Širdis spurdėjo, o rankos drebėjo. Buvau kaip nesava....
SaraA, 2013-07-22 11:18:19
Sveiki! Pagaliau ir man prasidėjo atostogos, pagaliau poilsis :) Smagu išeiti laukan ir sutikti vis daugiau lakstančių keturkojų ir jų linksmų šeimininkų =). Labai norėčiau padėkoti tiems su kuriais išties smagu pabendrauti, pasvajoti,...
reklama