
V.Škotijos baltųjų terjerų
narių: 165 prezidentas: Riele
Vakarų Škotijos baltųjų terjerų šeimininkų klubas.
|
išlaidos
Sveiki visi,
Kiek išleidžiate savo vestukų maisteliui pinigų per mėnesį? Perkate palaidą (sveriamą) ar pakuotėje maistą?
Kiek išleidžiate savo vestukų maisteliui pinigų per mėnesį? Perkate palaidą (sveriamą) ar pakuotėje maistą?
2011-04-03 16:16:45
Perkame ProPlan'ą rice&chicken 3 kg pakuotėse. Taigi per vieną mėnesį maistui išleidžiame +60- LT.
2011-08-04 09:57:51
? i alergijas nezinojau.. 
bevestiskolkas :
>atsargiai su mesa labai nelepink juk zinai kad westukai linke i alergijas geriau daznai
>nelepint
>Rodis :
>>Tai kad tiek ir gaunas, gal net daugiau. Kažkada skaičiavau kiek kg mes suvalgom, tai gavos
>>apie 4,5 kg per mėnesį ar daugiau, tai jau 100 Lt, + dar natūralūs skanėstai kokie (nu
>>dar kokie 15 Lt) ... mėsos, kuria bent kas 2 sav. palepinu saviškį, net neskaičiuoju
>>
>>rugiliuke0 :
>>>O ką jūs perkate, kad tiek daug?

bevestiskolkas :
>atsargiai su mesa labai nelepink juk zinai kad westukai linke i alergijas geriau daznai
>nelepint
>Rodis :
>>Tai kad tiek ir gaunas, gal net daugiau. Kažkada skaičiavau kiek kg mes suvalgom, tai gavos
>>apie 4,5 kg per mėnesį ar daugiau, tai jau 100 Lt, + dar natūralūs skanėstai kokie (nu
>>dar kokie 15 Lt) ... mėsos, kuria bent kas 2 sav. palepinu saviškį, net neskaičiuoju
>>

>>rugiliuke0 :
>>>O ką jūs perkate, kad tiek daug?

2011-04-09 10:50:07
atsargiai su mesa labai nelepink juk zinai kad westukai linke i alergijas geriau daznai nelepint
Rodis :
>Tai kad tiek ir gaunas, gal net daugiau. Kažkada skaičiavau kiek kg mes suvalgom, tai gavos
>apie 4,5 kg per mėnesį ar daugiau, tai jau 100 Lt, + dar natūralūs skanėstai kokie (nu dar
>kokie 15 Lt) ... mėsos, kuria bent kas 2 sav. palepinu saviškį, net neskaičiuoju
>
>rugiliuke0 :
>>O ką jūs perkate, kad tiek daug?
Rodis :
>Tai kad tiek ir gaunas, gal net daugiau. Kažkada skaičiavau kiek kg mes suvalgom, tai gavos
>apie 4,5 kg per mėnesį ar daugiau, tai jau 100 Lt, + dar natūralūs skanėstai kokie (nu dar
>kokie 15 Lt) ... mėsos, kuria bent kas 2 sav. palepinu saviškį, net neskaičiuoju
>

>rugiliuke0 :
>>O ką jūs perkate, kad tiek daug?

2011-04-08 11:10:28
na galima kad butu tik 40lt, bet tada reikia mazo ir kur nereikia kirpti 
bet manau vestukai mielesni
rugiliuke0 :
>Ačiū už info. Iš pradžių maniau kad šuns išlaikymui mėnesiui reikia kokių 40Lt bet
>klydau. Dabar žinosiu kiek reikės šuniukui išlaikyt. O tikrai tikiu kad už viską
>atsiperka jų meilė ! ;D

bet manau vestukai mielesni

rugiliuke0 :
>Ačiū už info. Iš pradžių maniau kad šuns išlaikymui mėnesiui reikia kokių 40Lt bet
>klydau. Dabar žinosiu kiek reikės šuniukui išlaikyt. O tikrai tikiu kad už viską
>atsiperka jų meilė ! ;D
2011-04-07 18:57:23
Ačiū už info. Iš pradžių maniau kad šuns išlaikymui mėnesiui reikia kokių 40Lt bet klydau. Dabar žinosiu kiek reikės šuniukui išlaikyt. O tikrai tikiu kad už viską atsiperka jų meilė ! ;D
2011-04-07 16:32:11
Aš perku:
Techni Cal maistas - 2x 50lt;
Trimingavimas ir išmaudymas - 70lt;
Ir dar skaniukai ar kauliukai - 20 lt
Būtų apie 190lt, o jei dar į kokią nors parodą nori nuvest ar drabuželių nupirkt ar naujo pavadelio reikia.
Pasakabe galo...
P.S. Čia dviejiem menesiam skaičiavau
Techni Cal maistas - 2x 50lt;
Trimingavimas ir išmaudymas - 70lt;
Ir dar skaniukai ar kauliukai - 20 lt
Būtų apie 190lt, o jei dar į kokią nors parodą nori nuvest ar drabuželių nupirkt ar naujo pavadelio reikia.

P.S. Čia dviejiem menesiam skaičiavau

2011-04-07 13:30:35, pakeista: 2011-04-07 13:31:55
na man mano mazajai taip pat apie 100 lt kainuoja, bet perku supakuota, nes sveriama perkant tikrai neaisku ka ten nusipirksi ir su kokiom priemaisom
o dar plius kirpykla kas du men 80 lt, zodziu ne taip jau ir pigu
bet savajai norisi visko kas geriausia



2011-04-07 13:22:28

Vartotojas neaktyvus

Tai kad tiek ir gaunas, gal net daugiau. Kažkada skaičiavau kiek kg mes suvalgom, tai gavos apie 4,5 kg per mėnesį ar daugiau, tai jau 100 Lt, + dar natūralūs skanėstai kokie (nu dar kokie 15 Lt) ... mėsos, kuria bent kas 2 sav. palepinu saviškį, net neskaičiuoju 
rugiliuke0 :
>O ką jūs perkate, kad tiek daug?

rugiliuke0 :
>O ką jūs perkate, kad tiek daug?

2011-04-07 10:30:43
Aš tai maistą užsisakau internetu- ir pigiau, ir patogiau. Atveža kurjeriai iki pat durų, nereikia tempt maišų iš parduotuvės. Tai paskaičiavau, kad vien maistas dviems mėnesiams kol kas -100lt (mano vestukė 4mėnesių), o dar norisi ir palepint, kokį skanėstą nupirkt, dar kažką, į kirpyklą vedžiau, vien kirpimas 60lt, tai išlaikymas tikrai brangokas. Užtat gauni daug kartų daugiau- nuostabią šunelio draugystę

2011-04-06 22:25:20
O ką jūs perkate, kad tiek daug?

2011-04-05 15:56:11