Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone klubai
Vilniaus
narių: 804    prezidentas: afrikas
Vilniaus miesto šunų šeimininkus vienijantis klubas

SkelbimaisardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10115
Tema skirta skelbimams: dingo šuo, rastas, dovanoju ir t.t. Yra skelbimų skiltis mūsų forume, bet tokiais atvejais informacija platintina kuo plačiau ir... kosminiu greičiu
2014-02-11 16:09:52
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10115
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10115
Daugybės Šeškinės gyventojų (teikė informaciją, kur pastebėtas) ir savanorių pastangomis šuo sugrąžintas namo. Sudėtinga jo istorija. Priglaustas paėmus iš likviduotos šunų daugyklos (virš 30 šunų šeimyna, gyvenanti palaidai kieme, laisvai besiveisianti) Akmenėje, po 3 dienų pabėgo. Berods spalio 13. Nors išties neįtikėtina, atsekama, jog jis bėgo namo: iš Mickūnų jo bėgimo trasa ėjo link Vilniaus tuo keliu, kuriuo buvo atvežtas į Mickūnus. Eilinį kartą reikia tik stebėtis mums neaiškia šuns nuovoka ir atkaklumu bėgti namo, kur gyveno. Pasiekęs Šeškinę, kažkodėl čia apsistojo, galbūt susižeidė, nes buvo matytas šlubuojantis. Gyventojai nuolat teikė informaciją, pagauti nepavyko niekam, nuo visų labai greitai sprukdavo ir dingdavo iš akių. Savanoriai užfiksavo ir tikslino šuns labiausiai lankomas vietas, apibrėžė jo "valdas". Du kartus vieno asmens pastebėtas darželio "Varpelis" teritorijoje, o ir pati direktorė jį buvo mačiusi kitoje darželio tvoros pusėje. Juokais ar ne, kažkas paskelbė, kad šis šuo jau ne kartą pastebėtas tame darželyje, ir ši žinia suaktyvino tiek šuns šeimininkę, tiek savanorius: "Uždara teritorija, naudokimės proga,o ne laukim, kol pasirodys čia 5 ar 10 kartą". Nuspręsta statyti gaudyklę. Kolektyvinės pastangos suveikė: kas surado gaudyklę (sutiko paskolinti Tautmilės prieglauda), kas ją atvežė, kas surado už maistą dar geresnį jauką - rujojančią kalytę, ir jos šeimininkė sutiko dalyvauti akcijoje. Veiksmai suderinti su darželio darbuotojais. Gruodžio 29 vakarą gaudyklė su maisteliu viduje pastatyta arti tvoros, pro kurią šuniukas laisvai galėjo pralįsti. Rujojanti kalytė pavedžiota aplink, pabuvojo ir gaudyklėje. Beliko naktį pabudėti, nuvyti katę, atėjusią prie gaudyklės, nes čia iš tolo kvepėjo Lidlo dešra. Ryte šuo, sektas beveik tris mėnesius, rastas ramiai gulintis gaudyklėje. Šiaip šuniukas tikrai gimęs po laiminga žvaigžde: kokiais keliais tuos apie 20 ar daugiau km atbėgo iki Šeškinės, daugybę kartų kirto gatves (buvo labai mobilus, pastebimas čia vienam Šeškinės kampe, o netrukus visai priešingame, tolimiausiame), išvengė visų mašinų. Ir temperatūra oro kartą jau buvo nukritusi žemiau -10. Savanoriams nepavyko jo aptikti ir naktį, tikintis pagauti užklupus besiilsintį: kelis kartus susitikta su juo bei matytas prabėgantis gerokai po vidurnakčio. Ačiū Šeškinės gyventojams-informatoriams.


sardnaskelA :
>Ieškomas daugiau kaip prieš mėnesį pabėgęs šuniukas Kudlius. Išvaizda: pekino, rudas.
>Buvo labai trumpai priglaustas iš šunų daugyklos. Labai bailus, negaudyti, visais atvejais
>vikriai paspruko. Jei ryžtumėtės pagauti ir būtų tam tikrai tinkamos sąlygos (uždara
>teritorija), patartina mūvėti odines pirštines, iš baimės gali kąsti. Informuoti
>šeimininkę. Daugiau info svetainėje "Šeškinė". Jau galima aprėminti Kudliaus
>teritoriją: vakaruose - Laisvės prosp., rytuose - Paberžės, gal ir Gelvonų g., šiaurėje
>- Pigu.lt, ten aptverta šunų aikštelė (į pietv. nuo"Senukų"), pietuose - S. Kovalevskajos
>gimnazija, Buivydiškių/Ozo g. kampas. Sutiktas šios teritorijos centre - Dūkštų,
>Šeškinės, Musninkų g.
>Šeimininkės tel numeris. 867744310.
prieš 5 mėn., pakeista: prieš 5 mėn.
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10115
Ieškomas daugiau kaip prieš mėnesį pabėgęs šuniukas Kudlius. Išvaizda: pekino, rudas. Buvo labai trumpai priglaustas iš šunų daugyklos. Labai bailus, negaudyti, visais atvejais vikriai paspruko. Jei ryžtumėtės pagauti ir būtų tam tikrai tinkamos sąlygos (uždara teritorija), patartina mūvėti odines pirštines, iš baimės gali kąsti. Informuoti šeimininkę. Daugiau info svetainėje "Šeškinė". Jau galima aprėminti Kudliaus teritoriją: vakaruose - Laisvės prosp., rytuose - Paberžės, gal ir Gelvonų g., šiaurėje - Pigu.lt, ten aptverta šunų aikštelė (į pietv. nuo"Senukų"), pietuose - S. Kovalevskajos gimnazija, Buivydiškių/Ozo g. kampas. Sutiktas šios teritorijos centre - Dūkštų, Šeškinės, Musninkų g.
Šeimininkės tel numeris. 867744310.


prieš 6 mėn.
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10115
Atliko "Clavaseptin" pilna pakuotė. Kainavo berods apie 5-6 eu. Dovanoju.
Galioja iki 21/03/2024
prieš 7 mėn.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas Kitas
reklama