Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas
TitulinisBone.ltAinėAinė BLOG'aiVisų galų meistrė, nieko nepridursi

Visų galų meistrė, nieko nepridursi


radvilytea, 2009-06-10 20:06:42

Kažkas sakė, kad Ainė, tai padidintas jorkšyras, tad nusprandžiau, kad jai reikia elgtis kaip joršyrui. Taigi, Ainė kavinėje;)

Su šeimininke pievose. Ainė ieško naujos veiklos

Mano mažoji Ainė jau didelė- jai 8 mėnesiai, ir ji jau yra pridariusi tiek dalykų, kiek kitas šuo tikriausiai per gyvenimą neišdrįsta. Visą tą laiką ji vis bandė (ir tebebando) atrasti savo pašaukimą. Ji jau pabuvo dizainerė. Jai taip nepatiko mano sąsiuviniai, o tikrai, kam gi reikalingas tas lietuvių sąsiuvinio viršelis?;D Be to, juk anglų žodyne taip karšta.... Juk ten būtinai reikėjo padaryti skylutes-vėdinimo angas. Kaip gi be jų?
Tačiau Ainė nusprendė, kad vadovelių ir sąsiuvinių dizainas jai per mažas siekis. Ji nusprendė kurti kambario dizainą. O jei jau pertvarkyti kambarį, kodėl gi ne šeimininkės? Taigi, vieną dieną radau nuverstą nuo palangės kaktusą (na gerai, jo tikrai nereikėjo, bet kas, kad jos buvo nudžiūves jau pusę metų, jis buto gražus). Bet Ainė vis dėl to nusprendė, kad be katuso kambarys vis dar atrodoprigrūstas, tad nuėmė ir užuolaidas.... Deja, jos dideliam sielvartui, jos nesuplyšo ir jau kitą dieną kabėjo savo vietoje.
Dizainas mano mažajai meninkei netiko, tad ji nusprendė pabūti visažiste. Buvau ant spintelės palikusi savo naują vazeliną. Ainei gi reikėjo dažų.... Tad grįžusi radau sukramtytą vazelino dėžutės dangtelį ir dėžutę, tik su puse vazelino. Kitą pusę Ainė suvalgė, tikriausiai bandė pasidažyti, bet nelabai pavyko;DD
Toliau ji nusprendė tiesiog užsiimti sau patinkančia veikla. Jos dar ir dabar kartais atsimenama veikla yra daiktų pakavimas. Kai ji būna viena, išsitraukia iš spintos (ech, jei žinočiau kaip ji ją atsidaro) bet ką, kas būna dėžėje ir išpakuoja visiškai sudraskydama dėžę. Dar labai mėgsta skaityti laikraščius, tik kad paskui jų jau niekas kitas neperskaitys....
Ainė labai rūpinasi manimi. Šiandien valgiau hamburgerį. Ainė taip išsigando, kad nesustorėčiau, kad nė iš šio nė iš to pašoko ir pagriebė pusę mano hamburgerio. Labai įdomi ši nauja jos pagalba, nes dar niekada taip prieš tai nesielgė. Tikiuos ne hamburgerius valgyti leis;) O prieš kelias dienas ji labai susidomėjo ekologija.... Mes kraustomės, todėl jaunėra kelių spintelių ir vienoje iš jų degdavo lemputė, o jungiklis yra kitoje, kuri dar neišvežta, todėl tėtis nukirpo laidą, kad būtų galima nuvežti spintelę ir buvo ištrauktas elektros kištukas. Ainė susirūpino, kad aš naudoju per daug elektros energijos, todėl ėmėsi drastiškų priemonių.... Nukando elektros kištuką.
Bet šiaip Ainė daro ir gerus darbus. Jai labai patinka darbuotis ūkyje, bet apie tai gal kitą kartą. Šiaip ar taip, kaip ten būtų, labai myliu savo šunį ir labai džiaugiuosi visais Ainės pasiekimais, o išdaigos gi greit pasimiršta;)


Skaitykite komentarus 7

reklama