Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas

Bakso gimtadienis - jau 5-eri !


Donata, 2010-06-07 09:03:10

Gimtadienio pradžia- papuoštas voljeras, jis turėjo turėt 5 balionus, bet jų liko tik 4, paskui 3, o paskui liko 0, nes po audros visi sprogo...

Viena iš dovanų, žaisliukas kuriam jau greit bus šakės :)

Gimtadieninė nuotaika turi būti linksma

Gimtadieniui artėjant į pabaigą...

Mes, būsim visada kartu...

Labas rytas visiems( kas skaitys dieną, tebūnie Laba diena, o kas vakare, tai jau tegul būna Labas vakaras)
Kaip laikotės? Kaip pirmoji vasaros savaitė? Kokios nuotaikos? :)
Na, o pas mus tai viskas gerai, tiesiog puiku. Vakar šventėm Baksiuko 5 gimtadienį. Kadangi kai tik atėjau, buvo labai geras oras, iš kart, nieko nelaukdami puolėme viską pradėti. Iš pradžių, papuošiau jo voljerą( tiesą sakant, norėjau kad nors šiek tiek gražiau jis atrodytų ) Che, o paskui darėm tortą. tik va buvo bėda, kad paėmėme per mažą lėkštutę, ir pradėjo viskas bėgt, bet Baksis laiku suvalgė :)
Dovanų irgi buvo: iš mamos jam atiteko pora šlepečių (jis jas labai mėgsta graužti), iš brolio gavo naujus voljero vartelius(brolis juos pats padarė), iš manęs buvo tortas, ir dar gavo vieną žaisliuką( galop, tai ne viskas, buvau dar kitą daiktą nusižiūrėjus, bet kai nuėjau jo į parduotuvę, nebebuvo, tai kai atsiras, nupirksiu :( ) o iš kitų tai gavo įvairių skanumynų- sūrio, mėsos ir pan. :)
Labai linksmai jis žaidė su tuo žaisliuku, kažkuo jis jam labai patiko. Nešiojo jį ir broliui, ir tėčiui, ir visiems, aks tuo tarpu buvo kieme. tik va truputuką Baksio nuotaika sugedo, kai teko lašint vaistukus į ausytę. Jau beveik baigiam pasveikti, jei viskas bus gerai, kitą savaitę būsim visiškai sveiki kaip ridikai. Bet po kiek laiko nuotaika vėl pasitaisė, vėl nešiojo žaisliukus, dar iš voljero atsinešė kamuolį, tai visas buvo apsikrovęs savo graužiamaisiais daiktais.
O paskui šukavomės.Nes šeriasi tai baisiai, visam kieme jo kailis mėtosi. Tik va vakar labai nustebau, kai brolis manęs paprašė, kad jam duočiau šukas, ir kad jis pašukuotų Baksą( e, nežinau kas jam užėjo, niekad taip nebuvo, man brolis vakar aplamai įtartinai geras buvo :) )
Tik..Visą mūsų linksmą nuotaiką sugadino lietus, tiksliau audra su perkūnija :( O mes dar norėjom eiti į pievas, ilgai lakstyti, bet tas lietus visiškai sutrukdė. Na, bet šitą aš jam atlyginsiu, jau kada kai nueisim, tai prasėdėsim ten iki vakaro :)
----------------------------------------------------------------------
Bet iš tiesų, aš pati negaliu patikėt kad jam jau 5 metai. Atrodo, dar tik praeitą savaitę jis buvo mažas, nerangus, pūkuotas tinginys.O dabar jis didelis, nebe toks pūkuotas, ir jau rangus tinginys.( visgi, viena savybė išliko, taip, tai tas pats tinginys)
Džiaugiuosi, kad jį turiu, nes žinau, kad kai liūdesiu, jis mane guosdamas palaižys ranką, kad kai džiaugsiuosi, jis džiaugsis kartu su manimi, žinau, kad jis visada bus su manimi.
Taip, jis didelis, sveria gal kaip aš, ūgis jo irgi nemažas :)
Bet kad ir kiek metų tau bus, ka dir kokio ūgio ar svorio tu būsi, aš vistiek taip pat stipriai ir šiltai tave mylėsiu, mano mažiau !


Skaitykite komentarus 13

reklama