Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas
TitulinisBone.ltBaksas ( r.i.p )Baksas ( r.i.p ) BLOG'aiVisaginiečių šunų paroda „Sakai draugas – pagalvoji šuo, sakai šuo – pagalvoji draugas“

Visaginiečių šunų paroda „Sakai draugas – pagalvoji šuo, sakai šuo – pagalvoji draugas“


Donata, 2010-08-02 11:22:58

Landsyras

Gražus Visaginietis koliukas

Narkotikų paieška- Jie buvo padangoje, ir šaunuolis šunelis juos greit surado

Bendrojo paklusnumo pasirodymas

Asmeniškai man, šis šunelis buvo labai gražus, nors buvo šiek tiek bailus, jis man labai patiko...

Sveiki, taigi, šeštadienį, liepos 31 dieną Visagine vyko miesto šunų paroda. Dalyvauti galėjo tie visaginiečiai, kurie norėjo parodyti savo šunį ir jo ypatybes.
Na, o toje parodoje apsilankiau ir aš. Buvo labai gražu pažiūrėti į visus tuos nuostabius šunis.
Žiūrovų irgi buvo prisirinkę tikrai nemažai.
Pačioje parodos pradžioje visi dalyviai papasakojo apie savo šunį, jį pristatė. Šunys tai buvo nerealūs, gal kai kurie ir nevisai gražiai elgėsi, buvo ir daug lojimo, ir pykčių ( jorkas bandė pult biglį :D )
Paskui šunims reikėjo pereiti per ,,slalomą" panašiai kaip agility varžybose, tik tarpai tarp kuoliukų buvo didesni ir šunys ėjo su pavadėliai bei šeimininku šone :)
Be slalomo, šunys turėjo pereiti per lanką. Na, o vienas Vokiečių aviganis iš pirmo karto ne perėjo per lanką, bet per jį peršoko.
Taip pat buvo nuostabus kinologų pasirodymas su tarnybiniais šunimis. Šuo(vokiečių aviganis) mašinoje ieškojo paslėptų narkotikų. Sėkmingai juos surado. O paskui puolė tą vairuotoją, kurio mašinoje buvo narkotikai, jeigu tik pajuda, šuo iš kart jį puolą.
Va šis kinologų pasirodymas man labai patiko, tikrai buvo nuostabu žiūrėti.
Dar vienas vokiečių aviganis parodė Bendrojo paklusnumo pasirodymą. Šuo puikiai išauklėtas, viską darė tikrai labai gerai, ir aš manau, jam tai patiko, nes šuo viską atliko tikrai atrodydamas laimingas.

Tik per apdovanojimus oras labai sugedo, prasidėjo stiprus lietus, žaibavimas bei stiprus griaudėjimas. Tad teko bėgt į mašiną, per patį apdovanojimų vidurį...Bet, labai nenusiminiau, visgi pamačiau visus tuos šunis. :)


O man, visa ši paroda tikrai labai patiko, buvo džiugu žiūrėti į visus tuos laimingus bei gražius šunelius, kurie puikiai pasirodė :)

Na, nuotraukų irgi turiu gan daug, bet kaip ir žinote, į blog'us leidžia įkelti tik 5, tad atrinkau kelias geresnes ar įdomesnes :)

---------
Dėkoju kad skaitėte
---------


Skaitykite komentarus 14

reklama