Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas

Boykin spanieliai


gabeliuskinas, 2015-05-03 14:50:45

suaugęs Boykin spanielis

Boykin spanielių šuniukas

Boykin spanieliai- tai labai reta veislė, apie kurią nesu radusi informacijos lietuviškai, todėl net nežinau kaip verčiasi žodis "boykin". Tačiau internete radau pakankamai daug informacijos anglų kalba apie šiuos šunis, todėl pabandysiu šią informaciją glaustai išversti į lietuvių kalbą.

Trumpas aprašymas:

Boykin spanieliai yra vidutinio dydžio. Jie veisti medžioti laukinius kalakutus ir antis pietų Karolinoje, Amerikoje.

Išvaizda:

Boykin spanieliai yra kiek didesni už Anglų kokerspanielius, taip pat gana sunkesni. Patinų vidutinis ūgis yra 39–46 cm, o patelės 36–42 cm. Patinų svoris 14–18 kg, o patelių 11–16 kg. Tradiciškai, jų uodegos kerpamos kai šuniukams būna 3 dienos, paliekant 1/3 uodegos ilgio. Akys blizgančios. Kailio spalva gali būti nuo briliantiniai auksinės iki tamsaus gintaro.Šuniukai turi švelniai melsvai auksines akis iki kelių mėnesių amžiaus.
Tai yra vandens spanielis veistas prisitaikyti prie vidutinio klimato pietinėje Amerikos dalyje.Visi kailio tipai yra priimtini įskaitant garbanotą, lygų. Kai kuriose kūno vietose gali pasitaikyti mažų, baltų dėmelių.Baltos dėmelės pas šiuos šunis nėra niekaip susijusios su sveikata.

Temperamentas

Boykin'o spanieliai yra draugiški, socialūs šunys, kurie gali būti puikūs šeimos draugai. Jie lengvai dresuojami ir trokštantys dirbti. Gerai sutaria su kitais šunimis ir vaikais. Šie šunys gali lengvai prisitaikyti prie kintančių gyvenimo sąlygų, jeigu jie yra nuolat socializuojami, bei turi galimybę iššvaistyti savo energiją. Mėgsta gauti daug dėmesio.reklama