Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas
TitulinisBone.ltBruknė ♥Bruknė ♥ BLOG'aiKaip Bruknitas į Klaipėdą keliavo...

Kaip Bruknitas į Klaipėdą keliavo...


Wile, 2011-07-09 14:58:14


Klaipėda :)

Aš ir didžiulis laivas, kurį aš mačiau :)

Katinas, kurio aš baisiai išsigandau

:)

Buvo apie devynias ir kažkas netikėtai mane pažadino...Paprastai atsibundu apie dvyliktą, o taip anksti... Na, bet vistiek atsikėliau. Šeimininkės krovėsi daiktus. Pamaniau išeisim ilgam pasivaikščiojimui, bet kai pasukome link mašinos supratau- važiuosime.
Važiavome apie 3 su puse valandos, vieną kartą pavėmiau :). Bet daugiausia laiko praleidau miegodama ant pagalvės ir žaisdama su savo kamuoliuku.
Kai pagaliau atvažiavome mano didžioji šeimininkė kažkur dingo, todėl mes su Vilte šiek tiek pasivaikščiojome, bet stengėmės nenutolti nuo mašinos. Kadangi aplinka buvo nepažįstama nebuvo itin jauku, bet kai kai grįžo didžioji šeimininkė nuotaika pakilo.
Paieškojusios radome lauko kavinę. Gavau šiek tiek lietinių :).Taip pat aplojau vieną moteriškę, nes ji per daug prie manęs priartėjo. Kai susimokėjome nusprendėme eiti į teatro aikštę, pamačiau katino skulptūrą ir nuo sprukau ir net pradėjau loti. Staiga pradėjo lyti ir mes trise nuėjome į restoraną. Aš buvau įvyniota į lietpaltį, kad nesušlapčiau ir nesušalčiau. Kai lietus aprimo apsukom keletą ratų aplink centrą ir nuėjome prie kelto ir mačiau plaukiančius milžiniškus laivus, Viltė juos fotografavo.
Suradau ir keletą draugų- bokserį ir spanielį, bei didelį mišrūną.
Vis dėl to nebuvau labai džiugios nuotaikos, nes viskas buvo nauja, nepažįstama, todėl labai apsidžiaugiau, kai pasukome prie mašinos.
Pakelėje sustojome pavalgyti. Gavau gabalėlį spurgos ir vieną koldūną :)
Paskui vėl pajudėjome ir aš su Vilte užmigau, miegojome apie pusvalandį.
Po kelių valandų buvau Vilniuje ir susitikau su savo draugu Bafliu :)
---------------------------------------------------------------------------------------------

Ačiū, kad skaitėte :)


Skaitykite komentarus 7

reklama