Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas

Metai drauge...


Wile, 2011-06-08 15:51:12


Štai išaušo birželio 8 diena. Prieš metus aš maždaug tokiu laiku keliavau iš Raseinių į Kauną, kur manęs lauke manoji šeimininkė. Tada buvau visai visai mažutė, vaikščiodavau palaida ir visiškai nebijodavau aukščio, todėl šokinėdavau nuo spintelių. Kai pirma kartą atkeliavau į savo naujuosius namus šeimininkei pavyko užfiksuoti tik vieną nuotrauką, nes aš vaikščiojau ir vaikščiojau iš vieno kambario į kitą ir nesustodavau. Mano šeimininkė taip džiaugdavosi manimi, kad net kartais pernelyg kontroliavo, bet mes radome kompromisą ir dabar puikiai gyvename.
Per metus patyrėme daug džiugų įvykių- švenčių (Kalėdų, gimtadienių), susipažinome su daug draugų, važiavome į daug vietų.
Patyrėme ir ne tokių džiugių dalykų- keli mano bandymai pabėgti, vos nesukelta avarija, patempta kojytė, lūžę nageliai. Tai tik padėjo suprasti kokios mes brangios viena kitai ir, kad mylime viena kitą.
Tad šiandien yra džiugi šventė abiem ir mes ją atšvęsime- nueisime į zoohobį ir man nupirks kokį skanumyną ir aš linksmai nusiteikusi lauksiu kitų metų, kitų švenčių, kitų įvykių.

Ačiū, kad skaitėt :)
Jūsų Bruknė


Skaitykite komentarus 15

reklama