Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas

Pavasario šėlionės...


Wile, 2011-04-12 13:07:27


Pavasario vaikštinėjimai :)

Atėjo pavasaris. Saulė išlenda dažniau, nebe taip šalta būna. Jau nebenešioju rūbelių ir ilgiau būnu lauke. :)
Vos tik prasidėjo pavasaris, prasidėjo ir nuotykiai. Pirmas ir vienas iš svarbesnių- mano ir mano šeimininkės gimtadieniai. Gavau daug skanumynų,žaislų ir dėmesio. Jie įvyko kovo pradžioje. Šiaip kovas buvo gan nuobodokas, dar nešiojau drabužėlius, o vat balandis jau visai kas kita- šeimininkė susirgo, jos geriausia draugė gavo šunį ir aš sugriaužiau viena tokį labai reikalingą laidą :)
Bet apie viską iš pradžių. Turiu paaiškinti,kodėl man taip patinka šeimininkės liga: visų pirma ji visą dieną būna namuose, todėl turi mėtyti visokius virvagalius, kamuoliukus ir visus kitus daiktus. Visų antra...dėl to, kad ji yra silpnavalė,todėl kartais įdeda ir kokį gardų mėsytės kąsnelį į mano dubenėlį. :) Antrasis įvykis-mano šeimininkės geriausia draugė nusipirko šunį. Jį mačiau tik nuotraukose. Vardu Balfis yra prancūzų buldogas. Neturi visų skiepų kol kas todėl negaliu jo dar pažiūrėti :).
Trečiasis įvykis...nelabai nenoriu apie jį kalbėt. Taigi kadangi mano šeimininkė serga ji nuėjo prigult ir užsidarė. Aš pripratus, kad visos durys būna man atidarytos ir aš galiu eiti kur noriu. Bandžiau atidaryti duris, bet nepavyko. Šalia durų stūksojo keli interneto laidai- vienas seno interneto kitas naujo. Senasis jau buvo nukentėjęs nuo mano dantukų :). Panorau ir naująjį pakramsnoti ir šeimininkė mane išgirdo.Šiandien atvažiavo toks vyras ir viską sutvarkė.
O dabar apie svarbiausią artėjantį įvykį- mano geriausio draugo Bonio gimtadienį :). Labai laukiu jo. Mano galvelėje jau gimė idėja kaip jį pradžiuginti ir galbūt ją įgyvendinsiu, bet negaliu nieko sakyti :)

Tai tiek, mielieji.
Laukite mano naujų pasakojimų- būsiu čia visą savaitę :]

Jūsų Bruknė :)


Skaitykite komentarus 4

reklama