Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas

E. Senikas ir jo tarnybinis šuo Enzo


Liberty, 2013-02-22 16:35:15

Enzo su šeimininku.

Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimų centro Odorologinių tyrimų ir kinologijos valdyboje vyko tris dienas trukusios kinologų su tarnybiniais šunimis daugiakovės pirmenybės.

Pagrindinis šių varžybų tikslas – gerinti ir tobulinti policijos pareigūnų, dirbančių su tarnybiniais šunimis, profesinį pasirengimą, siekti geresnių tarnybos rezultatų, gilinti teorines žinias ir taikyti jas praktinėje veikloje.

Tarnybiniai šunys rungėsi pėdsekystės, daikto ir žmogaus paieškos, apsaugos ir bendrojo paklusnumo rungtyse.

Pirmenybėse dalyvavo visos šalies kinologai, taip pat svečiai iš Latvijos, Estijos ir Lenkijos.

Spalio 12 dieną kinologai pademonstravo savo sugebėjimus parodomojoje programoje.

Nugalėtojais tapo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių kuopos kinologų grupės specialistas Eimantas Senikas su savo augintiniu Enzo, puikiai pasirodę apsaugos, daiktų paieškos, bendrojo paklusnumo, žmogaus paieškos rungtyse.

Kinologas iš Alytaus Rytis Černiauskas su tarnybiniu šunimi Koksu taip pat pasirodė puikiai, užimdami garbingą penktąją vietą.

Antrąją vietą užėmė svečiai iš Estijos – Šiaurės prefektūros Kinologijos tarnybos – Julia Eesalu su savo augintiniu Macho.

Trečiąją vietą užėmė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės 1-osios kuopos kinologų būrio vadas Arūnas Petrošius su augintiniu Natu.

Bloga'as tam kam įdomu :)


Skaitykite komentarus 7

reklama