Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas

Dinos kelionė namo.


Agnuxe, 2010-03-27 22:51:52

Štai Dina guli. ;}


Labas vakarėlis visiems skaitantiems mano blog'a. Na tai va papasakosiu apie Dinutę. Kuri tik šiandien atvyko į savo namus.
Na tai viskas buvo taip. Ryte atsikėlus pradėjau nekantrauti, kada gi jau važiuosime pirkti ciūciuko. Na ir atėjo ta valanda kai mes išvažiavom.
Po valandėlės kelio mes priartėjom prie tos vietos kur buvo Dina. Išlipus iš atomobilio mane iškart pasitiko nuostabaus grožio Anglų kokerspanielis. Paglosčiusi jį nubėgau pas mažaja vokiečių aviganiukę. Ji buvo voljere todėl negalėjau jos paglostyti, na, bet nenuliūdau juk aš ją greit paglostysiu. Šalia jos buvo Belgų aviganė, kuria taip pat išgloščiau.
Senieji Dinos šeimininkai pakvietė mus vidun mes mielai sutikom. O ten mane pasitiko gražutė Jorkšyro toiterjukė. Kuri turėjo gražučius 6 vaikučius. Po to iš kito kambario išlindo dvi nuostabios Pekinukės. Jos tokios mielos. Visą laiką pragulėjo man ant kelių.
Na, o poto jie mums parodė tokius labai labai mielus eriukus. Eh kokie jie gražučiai.
Na bet galiausiai atėjo laikas važiuoti namo. Dinutę ikėlėm mašinon. Šeimininkai su ja atsisveikino ir mes išvažiavom. Dina išpradžių buvo gan nerami. Cypė, vaikščiojo ir norėjo išlipti iš mašinos. bet kai ją stipriai apkabinau ji nustojo nerimauti.
Na štai ir po ilgos kelionės dabar Dina miegal ant lovos pavargusi naujuose namuose. ;)))


Skaitykite komentarus 7

reklama