Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas
TitulinisBone.ltMafasMafas BLOG'aiOperacija-išvaržos.

Operacija-išvaržos.


Roulette, 2011-09-16 16:56:48


Sveiki. Na ką, senai čia bebuvome ir per ilgą laiką patyrėme naujų linksmų ir liūdnų akimirkų. tai šiandien papasakosiu apie liūdnąją - Mano, Mijos, operaciją.
Ryte kaip visada išbėgu į lauką palaksyti, nuotaika šeimininkės buvo kitokia nei kasdien. Ji buvo liūdnesnė, kažkuo susirūpinusi. Nenujaučiau kodėl, gi nieko neatsitiko. Parėjome namo. Priėjau prie savo dubenėlių atsigerti, šeimininkės mama stovėjo šalia ir žvelgė į mane keistu žvilgsniu. Kitame kambaryje išgirdau verkimo kūkčiojimus, sunerimau. Įbėgusi žaibo greičiu pamačiau, jog mano šeimininkė verkia. Kas jai.? Kodėl Jūs keisti.? Mama su šeimininke apsirengė. Puiku, kažkur važiuosime.! Sėdame į mašiną. Važiuojame gerai man žinomu keliu, nejaugi vėl trainiosimės po miestą.? Ne. Mane nuvežė pas veterinarą. Šeimininkė vis stipriau laikė mane apkabinusi, spaudė prie širdies, bet veterinaras liepė mane padėti ant stalo. Tada jis man suleido vaistukus. Šaunu, būsiu paskiepyta ir sveika. Šeimininkė bandė mane imti į rankas, bet mama su veterinaru lyg susitarę to neleido. Pagaliau veterinaras paprašė išvesti mano šeimininkę. Jos nebėra, likome vienu su pačiu pačiausiu gyvūnėlių priešu. Mano akys merkiasi, nesuprantu kas darosi, nebėra jėgų, viskas temsta...
Po 3 valandų.
Guliu ant stalo nieko nejusdama, skauda pilvuką,labai. Kažkas atidaro durys, šeimininkės balsas, bet neturiu jėgų pakelti galvos ir ja pasidžiaugti. Ji dabar laiminga. Užklojo mane šiltu dekiu ir išsinešė per lietų į mašiną. Aš nejudėjau. Ji man kartojo, kad viskas bus gerai.
Grįžome namo. Ji paguldė mane į lovą, užklojo ir paliko ramiai miegoti niekieno netrugdomai.
Vakarop atsibudau ir pradėjau lakstyti iš skausmo. Man labai skaudėjo pilvuką. Nežinojau ką daryti, šeimininkė taipogi. Paėmusi mane apsikabino ir pasakė, kad tuoj praeis. Ji man paglostė pilvuką. Pakėlusi galvą pamačiau, kad mano pilvuke du pjūviai po 4 siūles. Supratau, kad man išoperavo išvaržas.Padėjau galvytę ant šeimininkės rankų ir tikėjau, jog greit skausmas praeis... Taip, po kelių dienų jis praėjo, tačiau tai nesibaigė, dabar turiu kiekvieną dieną važinėtis pas veterinarą leistis vaistukų. Bet po truputėlį man geriau, sveikstu.
Lakstau kaip niekad anksčiau ir jaučiuosi puikiai. ! .;*


Skaitykite komentarus 9

reklama