Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas
TitulinisBone.ltMisėMisė BLOG'aiBedokumenčių šunų dauginimas

Bedokumenčių šunų dauginimas


Bunt, 2010-01-30 15:20:26

...


Griežtai bei labai rimtai apie bedokumenčių šunų dauginimą.
Gyveno kartą graži šeima. Augino jie bedokumentę pičeriukę Dipsę, jie labai mylėjo šuniukus. Visada dalyvaudavo akcijose kurios buvo susijusios su gyvūnais, pagalba jiems. Jie nekentė žmonių kurie šunis išmesdavo y gatvę ar palikdavo miške, vargšelius kankindavo, mušdavo, neduodavo ėst.
Kartą iš mokyklos gryžo jų dešimtmetė dukra ir iškarto pasigyrė kad jos klasiokės kalytė atsivedė tris šuniukus. Ir iš karto pradėjo prašyti tėvų kad ir jos Dipsė turėtų šuniukų. Tėvai pasidavė dukros prašymui ir surado šeimą kuri tai pat augino bedokumentį pinčerį Diką. Juos suleido nors nei vienas neturėjo nei dokumentų nei nebuvo perėje veisimui reikalingas parodas. Tas dar nebuvo blogiausia tie pinčeriai net nebuvo grynaveislei todėl nors šeima nieko neįtarė buvo didelė tikimybė kad šuniukai sirgs kokia nors paveldima liga, bus negražūs arba neatitiks veislės standarto.
Po maždaug trijų mėnesių Dipsė atsivedė du šuniukus kalytę ir patinėlį. Mergaitė buvo labai laiminga ji džiaugėsi šuniukais visiem gyrėsi. Kai šuniukai truputį paaugo. Tėvai įdėjo skelbimą kad parduoda du PINČERIUS kalytę ir patinėlį. Per savaitę juos nupirko. Tėvai y kišenę įsidėjo neblogą sumelę todėl nusprendė kad apsimoka veisti šuniukus.
1 šuniukas (patinėlis) rado mylinčius šeimininkus. Jis gyveno gerai bet kuo labiau jis augo tuo labiau ryškėjo skirtumai tarp jo ir tikro pinčerio o kai visai užaugo jis tapo pasidarė visiškai neatitinkantis veislės standarto. Buvo visiškai kitokios spalvos, šleivas. Todėl jį atidavė į gyvūnų prieglaudą.
2 šuniukas (kalytė) tai pat rado namus. Viskas buvo gerai kol naujieji šeimininkai nesužinojo kad kalytė serga paveldima liga. Ji taip sukūdo kad liko tik kaulai ir skūra. Naujieji šeimininkai nenorėjo papildomo rūpesčio todėl išmetė ją į gatvę pati
Taigi darome išvadą kad labiau pasisekė patinėliui nes jam dar yra viltie rasti namus nors ir labai mažai. O kalytės tikriausei laukia pats blogiausias.... pirma badas poto kančios o trečia.....mirtis.
Pagalvokime ar tikrai norime sukelti sau , kietiems, ir tiems šuniukams, skausmo ir rūpesčio? Nes kartais gali taip būti kad nekenti kitų žmonių kurie daro pikta gyvūnams bet pats net nesusimastai kad tu iš dalies dėl to kaltas.


Skaitykite komentarus 5

reklama