Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas

Vasaros prisiminimai


Ingridaaa, 2009-09-01 14:43:00

Pepsis miške.

Pepsis mašinoj per lietų močiutės kieme.

Miškas.

Gėlė prie miško. (ten toliau matosi mama)

Pepsis per iškylą ant kalno.

Ši vasara mums buvo nuostabi. Tai buvo pirmoji Pepsiuko vasara, pirmoji vasara praleista kartu. Patyrėme daug nuotykių, keliavom, fotografavomės, vaikščiojom, žaidėm ir linksmai leidom laiką.
BIRŽELIS
Jonines praleidome ne ieškodami paparčio žiedo, o žemuogiaudami. Naktį daug palijo, todėl žolė buvo šlapia. Mūsų visų batai ir Pepsis buvo permirkę. Aš nelabai mėgstu uogaut, todėl užsiėmiau fotografavimu. Fotografavau uogaujančius tėvus ir močiutę, gėlytes, uogytes, žolytes, medžius ir Pepsį. Po kelių dienų vėl važiavom į mišką, aš kaip visada truputį pauogavau ir vėl pradėjau viską fotografuoti. Mėnesio gale su drauge ir Pepsiuku ėjome į iškylą. Atsisėdome ant kalno, nuo kurio matosi labai gražus laukų, kuriuose kasdien vaikštom su Pepsiuku vaizdas.
LIEPA
Vėl važiavom į mišką. Nuotraukų turėjau užtektinai, todėl ir aš pirmą kartą gyvenime visą laiką rinkau mėlynes. Uogaudama išgirdau panašų garsą į griaustinio. Vėliau jis dar kelis kartus pasikartojo ir pradėjo lynoti. Susėdom į mašiną ir važiavom namo. Kitą dieną išsiruošėm į mūsų laukus. Namie pasidariau plakatą su užrašu „Mes už Lietuvą" . Su Pepsiuku atsitūpėm ant kalno ir fotografavomės bone.lt konkursui. Kitą savaitgalį vėl fotografavomės ant kalno konkursui tema „Iškyla su šunimi". Vėliau dar du kartus važiavom į mišką. Paskutinę mėnesio dieną atšventėm mano gimtadienį ir fotografavomės tema „Smaližius".
RUGPJŪTIS
Paskutinio vasaros mėnesio pradžia buvo labai liūdna. Su tėvais išvažiavome prie jūros, o Pepsis liko namuose su močiute. Buvo labai labai gaila jį palikti. Bet viskas buvo gerai. Pepsis su močiute kasdien ilgai vaikščiodavo laukuose ir su ja dar labiau susidraugavo. Savaitgalį po grįžimo vėl turėjome fotosesiją tema „Mano šuo naršo bone.lt". Pepsiukui visai patiko paspaudyti klaviatūros klavišus. Mėnesiui jau einant į pabaigą ėjome į didįjį žygį ant Radžiūnų piliakalnio. Apie tai plačiau galite paskaityti kitame mano blog`e. Po kelių dienų vėl fotografavomės Žaibiškam konkursui tema "Kaip išradingai praleisti laiką esant darganotam orui". Pepsis pažaidė su kita mano augintine žiurkėne Kola, o aš padariau gražių kadrų. Kitą dieną Pepsis susipažino su savo nauja drauge Labradoro retrivere Perla. Jie abu labai linksmai pažaidė. Mėnesio pabaigoje abu dalyvavome alytiškių susitikime. Ten Pepsis susiradau daug naujų daugų. O priešpaskutinę mėnesio dieną vėl turėjo fotosesiją tema „Kaip jūsų šuo pasiruošė rudeniui".
Štai kaip linksmai mes leidome vasarą. Tikiuosi, kad visos vasaros bus įdomios ir linksmos kaip ir ši.reklama