Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas
TitulinisBone.ltReksa 1995-2008Reksa 1995-2008 BLOG'aiŽiaurus elgesys su gyvūnais..Nebe galima tylėti....

Žiaurus elgesys su gyvūnais..Nebe galima tylėti....


Sauleeeee, 2010-08-24 11:09:59

Nebegaliu tylėti...Nebegali mano širdis verkti dienom naktim ,dėl to kas vyksta dienom,naktim...Įvykiai sukrėte mane,įvykiai tie kurie neišlindo į viešumą,nemanau kad jie kada išlys kaip yla iš maišo,nes jie kai vyksta manau kad tai matė tik trys asmenys šuo ir šunio kankintojas ir aš..
1.Įvykis.Kovo mėn 2010.Buvau pas tetą namie balkone,man netyčia iš antro aukšto iškrito telefonas per langą :D,dėl to nulipau laiptais ieškojau ilgai telefono po pirmu aukšto balkonu,užmetus akį į per langą pirmame aukšte ,moteris pasiėmus šunį ant savęs užsidėjus na kad ''jotų'' ant jos ,(iškrypelė kažkokia) ,na tas šunelis vargšas to nedarė ,tai jį už kailiuko pasiėmus trankė į sieną iš visų jėgų,(langas buvo atidarytas tai girdėjosi visi žodžiai (šunio šeimininkė):'' tu neprotingas ,p*daras ir t.t o vargas šunelis cypė iš skausmo,ant galo ji išėjo į balkoną (aš visa apsiverkusi palindau po balkonu) ,ir išmetė šuniuką suluošintą laukan...Verkaiu labai..Pasiėmiau jį ant rankų ,nuvaliau kraują ...Namie subintavau kojelę...Išgydžiusi vargšelį atidaviau į geras rankas ,jis dabar ten mylimas ir prižiūrimas (džiugu tai žinoti).
2.Įvikis.Gegužės mėnesis 2010. Jaunimas susirinkęs prie upelio skandina vargšą mažą šunelį (gal kokių 2 mėn) .Jie įmetė į ežerą mažą bejėgį šunį ,ir tiesiog lūžta..Man taip buvo skaudu ,be galo.. Jie nuėjo ,aš pribėgau dar arčiau prie vandens ir pamačiau jau nunėrusį po vandeniu vargšelį..Neabejodama šokau į ledinį vandenį ir ištraukiu pridususį vargšą šunelį sušalusį...Nusiėmiau nuo savęs megztinį ir sušalusį mažylį suviniojau į rankšluostį :).Laimei šunelis sušilo ir išgyveno.
3.Įvikis Birželio mėn 2010. Beeidama paskutinę dieną iš mokyklos ,pamačiau per langą išmetamą šuniuką ir dar jo šeimininkas užšuko '' Dink iš čia parazite ir ne grįšk.Manau kad parziats jo šeimininkas o ne šuo ..Ačiū Dievui jis nieko nesusilaužė...pasiėmiau jį ant rankų ir ėjau namo ,buvo viltis gal bus galima pasilikti jį?Deja ne ,dėl finansinės padėties,-NE.
Šuniukui ir suradau šeimininkę :).
4.2010 Rūgpjūčio mėn.Įvikis.Beskubėdama iš parduotuvės nes užėjo audra pamačiau vargšą šuniuką kurį Be sąžinės šeimininkai vargšą paliko pririštą prie parduotuvės ant audros visą sušlapt.Aš jį nuvedžiau po parduotuvės stogeliu ,kad jis taip smarkiai nesušlaptų..

Na štai kas dedasi šitoj mūsų Lietuvoj...Ar čia ne per daug žiaurių žmonių bei jaunimo?
Padėjau tiems vargšams kaip galėjau...
Skaudžiausia tai ,kad žmonės su akmenine širdim.


Skaitykite komentarus 51

reklama