Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas

Kai supranti,kaip jis tau brangus....


pekiniuke, 2013-05-18 19:52:17


Taigi,pradėsiu savo blogą.
Pradėsiu nuo to,kaip aš pradėjau vedžioti Grantą.
Niekada per savo gyvenimą dar nevedžiojau savo Grantą,bet ne dėl to,jog aš tingėjau. Ne,aš kaip tik labai norėdavau,tiesiog mama neleisdavo jo vedžioti,nes nenulaikydavau jo..Tačiau vieną dieną,su amam nuspręndėme išeiti pasivaikščioti. Ji pasiėmė Grantą,o aš savo Spirgutę. Eidamos,aš paprašiau,kad mama leistų man pamėginti pavedžioti Grantą. Ji man leido. Mes apsikeitėme šunimis. Man visai patiko. Beto aš jau sugebėjau nulaikyti jį. Taigi šiek tiek apsipratinusi ir nebebijodama jo,aš pradėjau jį vedžioti( pripažinsiu bijau didelių šunų,nes kai buvau maža buvo įkandę) Netrukus jau vaikščiojau su juo iš lėto.
Vieną vakarą,aš pastebėjau,kad jam įsisiurbusi erkė.Pakviečiau mamą,ji ištraukė erkę ir mes išėjome kaip įprasta pasivaikščioti.

Tą vakarą pastebėjau,jog jis žymiai suletėjo...Man kilo įtarimas,tačiau tą dieną buvo karštą,tad maniau,jog tiesiog jį išvargino karštis...Kitą dieną su mama pastebėjome,jog jis nieko neėda jau antra diena..Sugalvojome,jog reikėtų jį išvesti pasivaikščioti. Kaip visada uždėjome pavadėlį ir antsnukį. Pradėjome vaikščiot. Pamačiau jog jis šlapinasi krauju. Suskubome skambinti veterinarui.. Mama pakalbėjo su juo ir mes jį atvežėme į veterinariją. Visą kelią kol važiavome negalėjau pažiūrėti į Grantą. Man tiesiog buvo labai skaudu.Aš bijojau,jog po šitiek laiko,kai mes abu labiau suartėjome,jog jį gali užmigdyt...Negalėjau tuo patikėti...Jis apuostė mano ašarotą veidą ir pažvelgė savo giliomis rudomis akimis....Nusisukau...Atvažiavome į reikiamą vietą ir nuvedėme jį pas gydytoją. Jam buvo laba aukšta temperatūra. Gydytojas pasakė,jog jis rytojaus nebūtų sulaukęs...Jam pradėjo leistis kepenys....Veterinaras jam suleido reikiamų vaistų ir mes išvažiavome namo. Dabar jis pasveiko,bet kai pažvelgiu į savo 11 metų stafordšyrą,negaliu neprisiminti,to kad jei nebūtume jo išvedę pavedžioti,nebūtume jo išsaugoja...Todėl esu labai dėkinga mamai.Ji galima sakyti išgelbėjo jam gyvybę..:))


Skaitykite komentarus 12

reklama