Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas

airos istorija


elitukas, 2009-02-06 21:32:36

LIŪDESIUKAS...Gal taip turi būti? ŽINOK kažkas kitaip :))))))))

esu labai miela prancūzytė...nedidelė, žemo ūgio ir dyyyyyydelėm ausim. kai einu, visada kurkiu kaip varlytė, kai labai konors noriu - tankiai trepsiu priekinėm kojytėm. rytais pribėgu prie šeimininko lovos ir įbedu nosį į jį, tol kol jis atsibunda...
man dar tik 3 metukai, bet vargo man teko šiek tiek, bet aš labai kantri ir kukli...aš gyvenau tamsiam rūsy, mažam mažam narvely...nieko baisaus tas narvelis , kai tu esi šuniukas kuris pridaro balučių - trumpam galima patupėti. niekada nepadariau ten kur nepriklauso...bet ten tekdavo sėdėti tamsoje ištisas dienas, o jeigu tos grotelės tokia plonytė riba skirianti nuo mano mažylio...jis dar toks mažytis, jam tik du mėnesiai, vos gimusį atidavė kitai kalytei. ir taip kas pusę metų...gal taip turi būti?gal tai normalu?gal ir normalu...juk žmonės geri...kartą į dieną duoda košės, žalių inkstukų ir netgi išleidžia į gryną orą vakarais pabėgiot...ech ...taip pilvelį pučia...ir kailiukas neblizga, pašiuręs, kažkada buvo juodas ir švelnus.gal taip turi būt?
nuo pat ryto vieną dieną, buvo netaip kaip visada...keliavau ilgai baisioje žlegančioje dėžėje...nepažįstamų dvikojų veidai...ir labai švelnios jų rankos glostė mano galvytę. buvo labai baisu...siaubingai bezdėjau...kol vieną vakarą man nereikėjo grįžti į narvelį rūsyje...kažkas kitaip?
mano trumpos kojos, lipom laiptais ilgai ilgai, kol atėjom į šiltus namus, kuriuose gyvena uzi - lyg ir prancūzė, bet turbūt jos kojos auga nuo kaklo...kažkas netaip. patikrinau , ką jai duoda valgyti- skanu, suėdžiau viską ir paprašiau dar..išlakiau visą vandenį ir paprašiau dar...o tie sausainiukai....mmmm...pasirodo aš talentinga...dar ir dar ir daugiau nebedavė, nes prašiau DAR.
sočiai paėdus...pasijutau labai irzli ir pavargusi...o dar tas pilvelis - revoliucija...pučia pučia...kur prigult? uzi, pasirodo, nepratusi dalintis savo guoliu su svečiais. teko truputį pasimušti...gavom bart abi. bet man pasisekė labiau - aš gavau seną, minkštą, dyyyyydelį ir švarų, kvepiantį mažais šuniukais GUOLĮ...bet mane išmaudė...nemaloni šlapia procedūra... ir tik tada kai mane sušukavo...mmmmm, net seilė nutyso...susirangiau į kamuoliuką ir ramiai kriuksėdama užmigau.
Kitą vakarą su šituo šiltu guoliuku iškeliavau i Vilnių...aš TURIU NUOSTABIĄ ŠEIMININKĘ. TURIU


Skaitykite komentarus 18

reklama