Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Klausk eksperto
TitulinisKlausk ekspertoErkės, blusosAr galima maudyti šunį, kai ant jo odos yra žaizdelių?

Ar galima maudyti šunį, kai ant jo odos yra žaizdelių?Skaistte
Žinučių: 833
Prieš kelias dienas savo augintinės kailyje radau blusų, visada ją išmaudydavau šampūnu nuo blusų, bet šį kartą sudvejojau. Mat ant jos odos yra nemažai žaizdelių (po žaidimų su kitu šuniu), tad nežinojau koks bus šampūno poveikis . Ar galima ją maudyti? O gal reikia naudoti kokias kitokias priemones?
2009-09-24 10:18:36
Skaistte
Žinučių: 833
Na tas šuo, kiek žinau, blusų neturi, bet buvom kaime ir Aira kurį laiką buvo nutrūkus, tai turbūt nuo tų šunų ir užsikrėtė, nes ten jų nieks neprižiūri. Dėkoju už informaciją
2009-09-27 19:17:04
Gile
Žinučių: 425
O kodel pas ja tiek daug blusu? Kas ten per kitas suo? Gal jis blusom ir uzkrete? Reiketu naikinti blusu saltini. Beje, blusos yra tarpiniai kaspinuociu seimininkai, tad turint blusu ne prosal suduoti ir tablete nuo kaspinuociu. Nes tikrai nenorit is suniuko isanges traukt metro ilgio riebaus kaspinuocio...Yra Balfo purskalu ir antakliu nuo blusu, pirkt vet parduotuvese. Tikriausiai yra ir Kikose ko nors panasaus. Bet veiksmingiausia- sunaikinti blusas kito suns kailyje arba neleisti su tuo suniu zaisti, kol pas ji nebus blusu. Maudyt kol kas nerekomenduoju, leiskit apgyt zaizdelems bent pora dienu..
2009-09-27 19:09:50
reklama