Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Klausk eksperto
TitulinisKlausk ekspertoErkės, blusosKaip naudoti lašiukus nuo erkių?

Kaip naudoti lašiukus nuo erkių?KristiacKa
Žinučių: 3054
Visada naudojom nuo erkių antkaklį, bet dabar pastebėjom, kad jis nelabai veikia Todėl nupirkom lašiukų. Bet, kad niekada jų nenaudojom, nelabai žinom, kaip su jais elgtis, o inctrukcijos nebuvo. Kiek žinom, reikia juos įtrynti nakčiai, ir 8h šuns neglostyti. Vieną tubelę įtrinti ant kaklo, kitą - prie uodegos. Poveikis mėnesinis. O ar galima šunį maudyt per tą mėnesį? Nes juk ir jam norisi karštą vasaros dieną atsigaivinti ežere Iš anksto ačių už atsakymą.
P.s. Daugiau nieko nereikia žinoti?
2009-06-11 15:03:18
Vartotojas neaktyvus
paieškojus internete galima rasti gana išsamius lašinimo ir elgsenos būdus, taip pat ir lašų veikimo principą, aprašyta bent didžioji dalis Lietuvoje populiarių lašų. pvz., ADVANTIX http://www.vetmed.lt/veterinarijos-vaistai-aprasymas-8.php rašo, kad "Išėmus iš pakuotės, laikant tūbelę vertikaliai, reikia nusukti dangtelį ir kitu jo galu pradurti tūbelę. Vienos rankos pirštais stovinčiam šuniui būtina praskirti plaukus keteros srityje tarp menčių taip, kad matytųsi oda. Priglaudus tūbelę prie odos, išspausti jos turinį ant nepažeistos odos." ir "šunis rekomenduotina maudyti prieš preparato naudojimą ar praėjus 1 savaitei. "
Frontline (http://www.vetmed.lt/veterinarijos-vaistai-aprasymas-7.php ) instrukcijoje rašo, kad "Preparatą būtina užlašinti šuniui taip, kad jis nenusilaižytų. Išėmus tūbelę iš pakuotės ir laikant vertikaliai, reikia nulaužti jos viršūnę. Pirštais praskyrus šuns plaukus nugaros srityje ties kaklo pagrindu menčių priekyje taip, kad matytųsi oda, tūbelės galiuką reikia pridėti ant odos ir išspausti visą tūbelės turinį ant odos, vienoje vietoje" ir kad "Nerekomenduotina glostyti ir imti į rankas gyvūną nenudžiuvus preparatui bei jį maudyti pirmąsias 2 dienas po gydymo. Naudojant preparatą draudžiama rūkyti, valgyti ar gerti. Būtina stengtis, kad preparatas nepatektų ant odos. Naudojus preparatą, rankas būtina plauti vandeniu ir muilu.".
Duowin contact (http://www.vetmed.lt/veterinarijos-vaistai-aprasymas-11.php ): "Prieš naudojimą reikia sukant nuimti pipetės dangtelį. Apvertus pipetę ir prilietus prie šuns odos, išspaudžiamas jos turinys išilgai nugaros linijos, pradedant nuo uodegos ir baigiant ties kaklu." ir "Panaudojus preparatą, šunis galima maudyti ne anksčiau nei po 48 val. Neleisti šunims kasytis ir laižyti kailio, saugoti, kad tiesiogiai nekontaktuotų su kitais šunimis.".
Advantage (http://www.vetmed.lt/veterinarijos-vaistai-aprasymas-9.php ) "Prieš naudojant, preparato tūbelę reikia išimti iš apsauginės pakuotės. Laikant tūbelę kamšteliu aukštyn, reikia atsukti ir nuimti kamštelį, po to, jį apvertus, kitu galu užmauti ant tūbelės, sukant pradurti tūbelės sandariklį ir nuimti kamštelį. Praskyrus šuns plaukus keteros srityje tarp menčių, kad matytųsi oda, reikia priliesti tūbelės galiuku odą ir spustelėti tūbelę kelis kartus, kol visas
turinys išbėgs. ADVANTAGE 40, 100 ir 250 išspaudžiami vienoje vietoje, o ADVANTAGE 400 – keturiose vietose išilgai stuburo linijos, kad preparatas nenutekėtų ir tolygiau pasiskirstytų. Nemasažuoti ir neskirstyti pirštais. Neliesti vaisto rankomis. Neleisti šunims laižyti vienas kitą."
2009-06-12 08:31:30
reklama