Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Klausk eksperto

Kodėl mano šuo neloja?Rotveilerris
Žinučių: 2
turiu rotveileri 6mėn, bet visiškai neloja ant svetimu žmoniu, kartais nuo karto su loja bet tai retenybė, dažniausiai staugia, tai normalu ? ar jis išvis los?
2016-12-12 21:22:44
Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26583
O aš nesu mačiusi, kad vyras NEtarnautu. O jus?


Rotveilerris :
>Bet as nesu mates kad suo nelotu ir nesaugotu savo teritorijos... mes turejom senei viena suni
>nieko nedare jis pats pradejo sargauti
2016-12-13 23:27:48
Rotveilerris
Žinučių: 2
Bet as nesu mates kad suo nelotu ir nesaugotu savo teritorijos... mes turejom senei viena suni nieko nedare jis pats pradejo sargauti
2016-12-13 21:35:00
Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26583
Kaip visi vyrai nėra kariai, taip visi šunys nėra sargai. Sargas yra dvikojis asmuo su šautuvu, na ir dar apsaugos tarnyba. O jus pirkot šunį kaip skambutį o ne sargą, nes jums reikia kad šuo LOTU. Lojimas nėra apsauga.
Kreipkitės į kinologus. mokinkit šunį bendro paklusnumo. Kito kelio nėra. Šiek tiek apie veislę
---------------------------
Gero šeimininko rankose, treniruotas ir socializuotas rotveileris bus patikimas ir mylintis draugas. Tačiau nedresiruotas, arba blogai mokytas šuo gali būti destruktyvus ir netgi labai pavojingas šeimininkui ir aplinkiniams. Rotveileriai myli vaikus, yra labai ištikimi, lengvai mokosi ir siekia įtikti. Jie gali būti labai užsispyrę, todėl juos mokant reiktų elgtis griežtai, tačiau teisingai.

Rotveileriai loja retai. Patinai dažniausiai tyliai stebi aplinką ir išlieka ramūs kol nėra grėsmės. Kalių lojimas gali būti problema joms susilaukus šuniukų. Įdėmūs šeimininkai dažniausiai pastebi, kada rotveileris jaučia grėsmę. Lodamas šuo dažniausiai išreiškia ne atsaką į realią grėsmę, o susierzinimą išoriniais faktoriais (skambutis, mašinos signalizacija). Esant grėsmei plaukai atsistoja per visą nugaros ilgį, šuo prityla arba negarsiai urzgia. Susiklosčius pavojingai situacijai rotveileris gali pulti neatsižvelgdamas į šeimininką ir pats spręsdamas kaip elgtis.

Rotveileriai labai stabilūs ir savimi pasitikintys šunys. Jų dydis ir jėga turi būti įvertinami renkantis laikyti šios veislės šunį. Ankstyva socializacija ir susipažinimas su kuo daugiau naujų žmonių, gyvūnų, ir situacijų yra labai svarbūs teisingai auklėjant.

Rotveilerių agresija siejama su blogu veisimu, auklėjimu, socializacijos trūkumu, natūraliu sargumu arba smurtu prieš šunį. Išreikšta agresija yra nusižengimas standartams.
2016-12-13 20:58:16
Rotveilerris
Žinučių: 2
bet tai mes pirkom šunį sargą, bet tai jis supras kada nors kad reikia saugot ar ne?
2016-12-13 18:00:10
Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26583
Priešingai mitui, kad šuo turi loti, turiu parašyti, kad NE, tikrai neturi. Loja tik nestabilūs šunys. Jūsų šuo yra stabilus. O jeigu norite šuns apsauginio, tuomet teks lankyti turto apsaugos dresūrą
2016-12-13 10:47:44
reklama