Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Klausk eksperto

KlausimelisBru
Žinučių: 0
Sveiki nesenai isigyjom Vokieciu avigani patina vardas Bruno 8 savaiciu. Labai tingus, nemieksta pavadelio , isvedu I lauka atsitupe ar atsigula prie lauko duru ir nenori eiti. Nemiegsta pavadeluo kaip pratinti prie Jo, ka daryti kad jis norety eiti I lauka? Lauke jau kaip vos nevos nueinam iki parko tai zaidziam su pagaliu ar begiojam
Ar galima pradeti dresuoti Vokieciu avigani nuo 8savaiciu?
Suni isigyjom is fermos.
2015-08-22 15:28:05
Svajoklyte
Ekspertas
Žinučių: 1504
Šunį reikia dresuoti nuo pirmos dienos, kai įsigyjate, bet nepamiršti, jog dresuojant svarbiausias dalykas yra pakantumas. Jaunam šunliui užtrunka žymiai daugiau laiko, kol išmoksta komandą.
Dresavimas prie vedimo į kiemą turėtų prasidėti nuo pratinimo prie pavadėlio. Užsekite pavadėlį savo augintiniui ir lieskite jam vaikščioti po namus kiekvieną dieną bent jau po keletą valandų. Taip jauniklis pripras, jog pavadėlis yra normalus dalykas. Pastebėkite, kad šunelis nekandžiotų ar netampytų pavadėlio, nes tai neturi būti žaislas. Vėliau, kai pamatysite, jog augintis jaučiasi jau įprastai su pavadėliu, tuomet išveskite augintinį į kiemą trumpam pasivaikčiiojimui.maži šuniukai praranda greitai dėmesį bei pavargsta. Taip kiekvieną kartą ilginkite savo pasivaikščiojimus iki tokio ilgumo, kuris jau tenkis ir jus.
Visas mokymas gali užtrukti apie kelis mėnesius.
2015-08-25 00:26:29
reklama