Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Klausk eksperto
TitulinisKlausk ekspertoIštino snukis. Kuom padėt?

Ištino snukis. Kuom padėt?



gabe
Žinučių: 118
as turiu 4 men anglu koker spanieliuke jai staiga pradejo tinti snukis ispradziu viena puse po pusvalandzio ir kita mes gyvename mazame miestelyje todel yra tik vienas veterinaras ir jau nebedirba o rytoj tik nuo 14:00 pradeda dirpti kuo mes jai galime padeti??
2008-09-08 18:30:58
Vartotojas neaktyvus
Apart vabzdžių įgėlimų, tai gali būti kontaktinė alergija. Pvz. reakcija į buitinę chemiją, kai kurias žoles.

Audringa alerginė reakcija be medikamentu nepraeina. Tokiu atveju tinsta ne tik snukis, bet ir kvėpavimo takai. Taigi, esant dideliam tinimui, gyvūnas (ar žmogus) gali net uždusti.

Pirmai pagalbai tinka (jei tai nėra labai audringa reakcija) bet kokie antihistamininiai preparatai (priešalerginiai).

Na, būtų idealu, kad kiekvienas šuns šeimininkas, savo vaistinėlėje turėtų Dexametazono. Tai kortikosteroidai, kurie nuima alerginę reakciją ir minkstųjų audinių brinkimą, paraleliai skatina šlapimo išsiskyrimą.
2008-09-09 11:53:06
cerberis
Žinučių: 218
Gali būti kad šuneliui įgėlė širšė ar bitė. Tinimas turėtų atslūgti per keletą valandų. Apžiūrėkite ar neliko gėluonis
2008-09-08 19:49:58
reklama