Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys
Titulinis Blogai Atsiradau

Atsiradau


Judituxe, 2010-04-04 23:25:13

:)

Sveiki... Žinau - pasišiukšlinau...Kad Jums, mano mielieji draugai, taip ilgai nerašiau...Atleiskit.
Papasakosiu trumpai kas pas mane naujesnio ir kaip sekasi. Augu sveikas, drūtas. Kartais nesugebu atsispirti saldūmynams, tai nukniaukiu iš mažosios savo draugės. O tada jau laikykis, ryte pykina, vemiu, tarytum iš vakaro būčiau ne kažką saldaus suvalgęs, o gėręs kokią samanę... Pastoviai gaunu velnių, kad įsisuku į vištidę... o ką man daryt jei mane jos taip \"veža\". Kudakuoja kaip pamišelės, net skraidyti pradeda. Pas mane ir katinai turi žinoti savo ribas. Kai išlekiu laukan \"ant reikalo\" visi susikaria į artimiausius medžius. Vieną dieną buvau nejuokais ant katės vienos supykęs... Šeimininkai mane pririšo lauke, buvo puikus oras. Tai ką jūs sau manot,a? Atėjo katė, vizgina sau uodegą man palei nosį, o aš nieko negaliu padaryt, nedasiekiu jos!!!! Jūs manot viskas taip ir pasibaigė??? Nea, vėliau atsiėmė dvigubai bėgdama šimtus kartų aplink namą.Šiaip gyvenu linksmai, per dieną būnu lauke, jei žinoma nelyja.
Turbūt liūdniausias dalykas mano gyvenime, kad vienas mano šeimos narys išvyko į užsienį. Gerai kad nelabai ilgam, tad skaičiuosiu dienas ir lauksiu jo sugrįštant. Dabartinis mano tikslas pasirūpinti savo mažosios draugės ir jos mamos saugumu.
Na ką iš manos pusės kaip ir viskas. Beje tikiuosi kad vyriškos lyties atstovu kiaušiniai po velykų liks sveiki :)

Su pagarba Amigo ;)

(blog'o reitingas +7)

Skaitykite komentarus 3
Kiti šio vartotojo blogai:

Judituxe, 2009-11-25 11:33:16
Šiandien man ypatinga diena-gavau pirmąjį savo skiepą :) o veterinaras koks puikus buvo, pagyrė mane, kad esu rimtas šuo. Sakė kad man vieta geresnė būtų lauke, nes esu ilgo kailio ir namai bus pilni plaukų. gaila dabar tris dieneles teks sėdėt...
reklama