Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys
Titulinis Blogai apie šiandieną

apie šiandieną


Judituxe, 2009-11-25 11:33:16


Šiandien man ypatinga diena-gavau pirmąjį savo skiepą :) o veterinaras koks puikus buvo, pagyrė mane, kad esu rimtas šuo. Sakė kad man vieta geresnė būtų lauke, nes esu ilgo kailio ir namai bus pilni plaukų. gaila dabar tris dieneles teks sėdėt kambary.... kaip ir galėtu man po kiemą palakstyt, bet jame be manes yra keli šunys ir netgi 3 katinai... liūdna, bet pakentėsiu. Sakė veterinaras antro skiepo atvažiuot iškart po kalėdų. Ką galiu pasakyt... nuraminsiu visus draugus ir pasakysiu kad tie skiepai visai neskaudus( arba as nejutau...).
O norit koki bajerį papasakosiu :) slapčia sugriaužiau 3 spoalvotus pieštukus... velnių gavau nedaug. ir dar gavau šiandien žalią kiaušinį su VISU LUKŠTU! Taip liepė vetas, nes šeimininė jo užklausė kodėl man taip patika graužti akmenis. Jus manot aš jo nesuvalgiau? baikit juokus, o patiko kaip.... kai bus kokių naujienų būtinai pranešiu :)
Pagarbiai Amigo :*

(blog'o reitingas +7)

Skaitykite komentarus 2
Kiti šio vartotojo blogai:

Judituxe, 2010-04-04 23:25:13
Sveiki... Žinau - pasišiukšlinau...Kad Jums, mano mielieji draugai, taip ilgai nerašiau...Atleiskit. Papasakosiu trumpai kas pas mane naujesnio ir kaip sekasi. Augu sveikas, drūtas. Kartais nesugebu atsispirti saldūmynams, tai nukniaukiu iš...
reklama