Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys
Titulinis Blogai Kas šuniui uodegą pakels...

Kas šuniui uodegą pakels...


Klarau, 2009-09-10 13:22:10


Sveiki. Apsiuostinėjau, į kitus pasižiūrėjau, atėjo metas ir save parodyti:)
Aš esu Klara. Turiu šaltą nosį ir karštą širdį.
Esu be proto mylima ir pati "iš meilės mirt galiu".
Gimiau Raseiniuose, 2009-06-21. O rugpjūčio 11 mane įsišunijo ir parsivežė į sostinę.
Ir prasidėjo man tikros katino dienos. Nuosavas guolis, asmeniniai dubenėliai, asmeninis šundaktaris [;)))] Vytas, asmeniniai žaislai, asmeniniai kaulai, asmeninis antkaklis ir pavadėlis [net mano šeimininkės tokių neturi, sakau, gal negali sau leisti tokios prabangos?], asmeninis ančiukas, su kuriuo miegu... Augu apgaubta meilės ir rūpesčio, krečiu šunybes arba šunybės krečia mane;). Ištisos dienos lyg išsipildžiusi senovės romėnų svajonė: duona ir žaidimai, žaidimai ir duona.
Et, aš esu šuo, kuris nori būti šunimi.
Turiu net dvi rūpestingas šeimininkes; didžiąją [39] ir mažąją [12]. Atsiprašau, bet nuolat jas painioju, mat mažoji didžiąją visa galva peraugusi;)
Aš esu pirmasis judviejų šuo ir man tai didžiulė garbė! Ir pažadu deti visas jėgas, kad tas pirmasis šuo būtų dar ir vienintelis bei nepakartojamas. Pačių pačiausias, šunų šuniausias:)
Man dažnai net nosis aprasoja besistengiant patikti ir įtikti savo šeimininkėms. Ir kartais - neslėpsiu - patyriu visišką fiasko, nes esu dar mažytė ir daug ko nemoku. Neretai bandau įsiteikti grynai šuniškai, vis užmirštu, kad mano šeimininkės nėra irgi šunys, tik dvikojai;)
Kažkokie keistuoliai tie ne šunys;), niekaip nenori suprasti, kaip smagu būtų susėsti kartu ir iš širdies pasikandžioti. Vis bandau joms įrodyti, kad tai labai šaunus bei sveikas užsiėmimas... Bet jos užsispyrusios ir konservatyvios kaip ožkos, iškart: Klara, FU, Klara, FU!
Na, gerai, fu, tai fu. Eime tada paskui mane - pasivaišinsime tuo delikatesiniu komodos stalčiumi, kurį seniai nusižiūrėjau. O dievai!, ir vel tasai FU. Vegetarės jos ar ką? Ir kad bent pabandytų, bent lyžtelėtų. Et, būtų jos šunys, gyvenimas iš karto supaprastėtų - ką turi, tą ir suvalgai, ko neturi, dėl to ir galvos nesuki. Gerai, pasilieku ta stalčių desertui, nenori prisidėt prie puotos, na ir nereikia, aš ir pati apžiosiu.
Keliauju toliau atradinėti amerikų. Bet še tau!, matyt, ištiko bėda..., nesu tikra..., bet pasižiūrėjus į šeimininkes abejonių nelieka - ir vėl netikėtai atsisuko kranelis, ir vėl maža balutė vidury kambario. Kažkas ne taip, o kas? Ir kur tos šeimininkės savo balutes slepia, paaiškinkit man, kad gudrūs.
Gerai, keliauju į guolį, pykit nepykit, bet man būtinas grožio miegelis. Jei jums ta balutė maišo, darykit sau ja ką tik norit.Man negaila, nors aš ir jos autorė.
Premija tam, kas sugalvojo tą stebuklą - miegą. Dievinu tas jaukias akimirkas, kai mane nusineša sapnai. Girdėjau šnekant, kad tada aš mataruoju viosomis keturiomis, lyg kažkur plaukdama, kad čepsiu ir kažką kramtau, lyg sėdėčiau prie vaišėmis nukloto stalo, kad apsiverčiu ant nugaros, kilnoju rausvą pilvuką ir šypsausi...
Per miegus mane pasiekia pažįstami garsai, kuri nors dvikojė šlepsi į virtuvę. Maistas!!!!!!!!!! Strimgalviais pašoku ir kaip kulka nuskrieju iš paskos. Man sako "ramiai", tačiau kur tau!, mane pati uodega įsuka tarsi žaislinį vilkelį... Ir nenurimstu, kol svajonių dubenėlyje nepanardinu savo snukučio. Ištuštinu per mirksnį, viltingai apsidairau, gal kas teiktųsi pakartoti? Ne. Jos nemoka skaityti iš mano maldaujančių akių. Jos netiki manimi, o tiki dėdėmis ir tetomis, kurie dedasi žiną, kiek man to maisto reikia. Matau, kad nieko nepešiu, sakiau, kad jos labai užsispyrusios.
Tursenu pas žaislus. Kurio eilė? Čiumpu kamuolį ir skuodžiu pas tas dvikojes. Ačiū Die!!!, bent jau žaisti jos mėgsta ir dūksta neblogiau nei mes, šunys. Ir džiaugiasi su manimi kartu, ir džiaugiasi manimi, ir aš džiaugiuosi, kad jas turiu, ir kad jos mane turi.
Aš laimingas šuo. Ir tokios laimės linkiu visiems visiems, tiek dvikojams, tiek keturkojams.
Pasilikit sveiki. Ramių blusų.

(blog'o reitingas +9)

Skaitykite komentarus 17
Kiti šio vartotojo blogai:

Klarau, 2010-06-21 12:30:09
Nežinau, kokiomis mielėmis;DDD šeimininkai mane šėrė, kad taip švyst ir užaugau didutė bei gerutė... Atsibudau šįryt ir girdžiu - kažkas ateina. O tas kažkas pasirodė ne kas kitas, o mano 1 metai:) Jau nuo vakar namuose subruzdimas,...
Klarau, 2009-09-16 13:01:47
...Niekad nepamiršiu, ką išdarinėja mano sesės šelčiai, jei, neduok Die, išgirsta kad ir tolimą griaustinio dundesį. Jie tikrąja ta žodžio prasme išsikrausto iš proto [su visa manta;)]. Iš pradžių mėgina tą baubą visaip išgąsdinti - urzgia,...
reklama