Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys
Titulinis Blogai Laba diena su vištiena, tortais, o ir šampaniena;)))

Laba diena su vištiena, tortais, o ir šampaniena;)))


Klarau, 2010-06-21 12:30:09


Nežinau, kokiomis mielėmis;DDD šeimininkai mane šėrė, kad taip švyst ir užaugau didutė bei gerutė... Atsibudau šįryt ir girdžiu - kažkas ateina. O tas kažkas pasirodė ne kas kitas, o mano 1 metai:)
Jau nuo vakar namuose subruzdimas, nugirdau šeimininkus besikuždant, kad reikėtų vaikui (suprask - Jos Didenybei MAN) tokį gimtadienį suorganizuoti, kad iki pat antrojo būtų ką smagu ir malonu prisiminti. Iš karto įjungiau lokatorius - nagi nagi, gal gausiu kiaulės ausį ar kanopėlę?, gal naują žaislą (ot smagu bus anajam akis išlukštenti ir "apendicitą" išoperuoti)?, gal nusives mane prie ežero, kur galėsiu kartu su žąsytėm "girgirgu-gargargu per ežerėlį" (ei, beje, pabandykit greitakalbe ištarti "Šešios žąsys su vienu labradoru";D), o gal į svečius pakvies mano draugę Niką (parodytume tam stalui, iš kur kojos dygsta; vienos kojos jau ragavau, esu tikra, Nika liks sužavėta), o gal užsuks ir mano dvikojai draugai (teta Jūratė - kaip visada pulčiau jai ant kaklo, teta Danguolė - kas jau kas, o ji tikrai apgins mane, jei kas bandytų piktintis, kad mudvi su Nika taršom tą stalo koją, dėdė Dainius - o, jis visad taip skaniai kvepia savuoju prancūzų buldogu..., o gal ir jį patį atsives, senokai besimatėme, panelės Paula, Emilė, Monika, Austė ir dar N+K kitų - tada jau šėlsmui nei galo, nei krašto nebus!!!), o gal... Et, taip ir nenugirdau, ką galop mano šeimininkai nutarė - vaikšto nutaisę sąmokslininkų minas ir gudriai šypsosi. O aš turiu sukti galvą ir bandyt nuraminti iš nekantrumo pasiutusiai besidaužančią uodegą.
Jei tektų kaip kokiai Prezidentei skaityti metinį pranešimą, pasakyčiau: Ponai ir Ponios, metai buvo atsakantys! Kartais visai paranku būti šunimi - jokių krizių, jokių pensijinio amžiaus ilginimų, jokių energetikų sąmokslų, jokių emigracijų, jokių nešvarių ar išplautų pinigų, jokių "Sodros" agonijų, jokių diržų veržimosi, jokių skolų, banko paskolų, jokių lygių galimybių kontrolierių, jokių biurokratinių aparatų, jokių telefoninių sukčių... Visas mūsų - šunų - gyvenimas - tik duona ir žaidimai, nėra mums nei blogo oro, nei prastų horoskopų. Visas šias dienas, kurios prabėgo nuo mano gimimo, prisimenu vien su švelnia nostalgija, nes kiekvieną jų su malonumu pakartočiau dar ir dar.
Tikiuosi, kad ir Jūs visi gyvenate gerai ir laimingai, kad vizginate uodegas ir vargo nematote;)
P.S. Širdingai dėkoju visiems, kurie mane šiandien apipylė sveikinimais. Pasijutau labai šventiškai.
Užteks kalbų, visi prie stalo!

(blog'o reitingas +10)

Skaitykite komentarus 5
Kiti šio vartotojo blogai:

Klarau, 2009-09-16 13:01:47
...Niekad nepamiršiu, ką išdarinėja mano sesės šelčiai, jei, neduok Die, išgirsta kad ir tolimą griaustinio dundesį. Jie tikrąja ta žodžio prasme išsikrausto iš proto [su visa manta;)]. Iš pradžių mėgina tą baubą visaip išgąsdinti - urzgia,...
Klarau, 2009-09-10 13:22:10
Sveiki. Apsiuostinėjau, į kitus pasižiūrėjau, atėjo metas ir save parodyti:) Aš esu Klara. Turiu šaltą nosį ir karštą širdį. Esu be proto mylima ir pati "iš meilės mirt galiu". Gimiau Raseiniuose, 2009-06-21. O...
reklama