Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys
Titulinis Blogai Mylėk, šerk ir niekada nepalik

Mylėk, šerk ir niekada nepalik


leide666, 2014-07-29 13:44:18


Prisipažinsiu, kad kartais mėgstu pasiklausyti garbingo amžiaus žmonių pokalbių viešoje vietoje. Ne iš piktos valios ar neturėjimo ką veikti, bet norėjimo sužinoti ką suaugę mąsto ar pasisemti žinių.
Gali sužinoti labai daug: pvz. kuris gydytojas geriausias pasaulyje , naują ligos pavadinimą ir kaip ji gydoma ar prieš daug metų vykstančius karus, bei kaip tada gyveno žmonės.
Tačiau ši tema ne apie tai.
Autobusų stotelė. Diskutuoja dvi nepažinodamos viena kitos pensinio amžiaus moterys. Temos šokinėja nuo vienos prie kitos – kaip jaunimas pasiekia išpaišyti autobusų stotelės lubas, ko prikiša į šlapenkę, top blogiausi kaimynai ir kt. Staiga pokalbis pakrypsta link mano mėgstamiausios temos – gyvūnų.
- Žinai Elyte, mano penkiametė anūkė per televizorių rodomą laidą pamatė šunį ir dabar zyzia sūnui su marčia, kad tokį nupirktų.
- Oi Maryte, mano dukra anūkui šunį parvežė, tai visiem buvo didelė naujiena, kol galop atsibodo šeimynai ir nutarė jį padovanoti kitiems žmonėms.
Čia jau aš neišlaikiau.
Atsiprašiusi už nugirstą pokalbį, įsitraukiau ir aš į šią temą. Daviau porą patarimų, kaip išvengti tokio vaikų noro. Nežinau kuom baigėsi, bet tikiuosi tėvai “padarė” gerą sprendimą.
Juk kudluotasis taip pat gyvas padaras - turi plakančią širdelę, protą ir jausmus. Tik kai kurie žmonės to nesupranta, o jei supranta, vis tiek daro savo, kaip užsispyrę mulai. Tokiems taip ir norisi trenkti per pakaušį…
Savo augintinį atiduodami kitiems žmonėms, šeimininkai nepagalvoja, kokį stresą sukels ar kaip jausis jo keturkojis atsidūręs naujoje aplinkoje, naujoje šeimoje. Kartais tai gali pasibaigti liūdnai šiam naujuose namuose patekusiam gyvūnui.
Mano buvusios kaimynės turėjo pekinų mišrūną, kurį dažnai vasaros metu laikydavo pririštą kieme. Jeigu netingėdavo, tai dar jį pavedžiodavo aplinkui, bet tas vedžiojimas trukdavo 15-20min. Visa tai tęsėsi 3metus, kol vėliau šuniukas buvo atiduotas vienai pagyvenusiai moteriškei.

Išvada: Kaip oranžinis, storas katinas iš filmo “Garfildas” pasakė: MYLĖK, ŠERK, NIEKADA NEPALIK…

(blog'o reitingas +23)

Skaitykite komentarus 5
Kiti šio vartotojo blogai:

leide666, 2017-08-24 15:14:38
Keistai širdelė suvirpėjo, Kai šeimininkas šiandien pavadėlį man uždėjo. Išėjome abu po mišką palakstyti. Tiktai kodėl jisai neleidžia savo žvilgsnio pamatyti, Kodėl jisai nenumeta šakelės man, Kodėl mes einame gilyn miškan? Sustojome po...
leide666, 2017-07-08 14:44:03
Dėmesio, prieš dovanodami gyvūną, būkite atsargūs. Stenkitės išsiklausinėti žmogų, kuriam norit dovanoti gyvūną - informacijos, stebėkite, kaip jis į jūsų klausimus reaguoja, atsakinėja. Šiuo metu siautė dvi merginos Urtė Zimblytė ir Edita...
leide666, 2017-01-29 19:13:32
Mobis - jaunas, aktyvus, išvaizdus šunelis į prieglaudą atkeliavo mirus jo šeimininkui. Šunelis tikėjosi antro šanso vėl turėti mylimą šeimininką, vėl turėti namus, vėl būti laimingu. Ir štai, atsirado pagyvenusi pora, kuri nusprendė jį...
leide666, 2017-01-07 13:13:28
Mano šuo būdamas mažas nebuvo didelis išdaigininkas, bet vieną rimtai juokingą šunybę iškrėtęs yra. Tą dien pas mus svečiavosi keli svečiai, Džekis „lipo” į 11 mėnesį (jam beveik buvo 11 mėnesių). Vienu momentu staiga pamačiau mamos piniginę...
reklama