Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone klubai
Zenenhundų
narių: 139    prezidentas: daivitukas
Berno, Didžiųjų Šveicarų, Apencelio ir Entlebucho zenenhundų šunų veislės gerbėjų klubas

PasivaikščiojimaiAlvis
Žinučių: 797
Pakalbėkime apie zenenhunhus pasivaiksčiojimus,kiek laiko buna lauke ir t.t.
2008-10-04 22:48:19
Indra
Žinučių: 35
ŠZMK klubas nori palaikyti pasaulinę akciją (Bernese worldwide walk), kuri skatina viso pasaulio zenenhundus 2014 m. balandžio 12 d. prisijungti prie bendro pasivaikščiojimo savo miestuose ar vietovėse. Tai pirmasis toks bendras pasivaikščiojimas, kuris, tikimasi, kad kartosis. Tai solidarumo akcija, atkreipti dėmesį į šią veislę ir palaikyti šalis, kuriose Berno zenenhundai jau patenka į prieglaudas.

Kad šis pasivaikščiojimas įgautų gilesnę prasmę, norime Jums pasiūlyti prisidėti ir kas gali paremti gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ globotinius – pinigais, maistu, nereikalingais daiktais ar kt. Kas žino, gal po kažkiek metų ir pas mus prieglaudose atsiras zenenhundų, o dabar pasistenkime padėti bent kitiems.

Bendri pasivaikščiojimai organizuojami Kaune ir Vilniuje. Kiti miestai taip pat gali vykdyti tokią akciją pas save. Labai prašome aktyvistus atsiliepti, registruotis ir siųsti nuotraukas iš savo miestų!


• VILNIUJE balandžio 12 d. 12 val. M. Mažvydo biblioteka - Gedinimo prospektas - V. Kudirkos aikštė
• KAUNE balandžio 12 d. 12 val. Laisvės al. – Rotušės a.
• ŠIAULIUOSE balandžio 12 d. 12 val. - Bulvaras, Aušros al. ir atgal (susitikimas prie Šiaulių viešbučio)

Pasiūlymas visiems – keliaujant drauge per miestą sustoti išgerti kavos, pvz Coffee inn ar kur nors panašiai, kur priima su augintiniais

BŪTINA VISIEMS TURĖTI!!!
Pavadžius;
Maišelius surinkti augintinių ekskrementus;
Antsnukius arba juosteles ant snukio;
Skiepų knygeles su galiojančiais skiepais.

ŠZMK nariai kviečiami pasipuošti klubo atributika – bliuzonai, maikės, skarelės ar kt.

Labai prašome visus laikyti tvarkos pasivaikščiojimo metu, kiekvienas šeimininkas atsako užs savo šunį. Patartina vienam žmogui eiti tik su vienu šuniu.

Kviečiame jungtis prie šios akcijos ir fotografus ar fotografus mėgėjus ir įamžinti šią mūsų akciją!


!!! REGISTRUOJAMĖS PARAŠYDAMI ŽMONIŲ IR ŠUNŲ SKAIČIŲ KOMENTARUOSE!!! P.S. Prašom detalizuoti, kuriame mieste būsite.
2014-04-11 12:36:19
morka
Žinučių: 4
Mano kalyte gyvena lauke palaida..i voljera nekyla ranka uzdaryt, nes gyvenam vienkiemy. Tik turim beda kad labai daznai lanko kaimynus. kai mes ilgai neiseinam is namo, bega pas kaimynus vos jiems pasirodzius kieme ir zaidzia. kol kas kaimynai dziaugiasi tokia viesnia, bet vis laukiu kol ji prisidirbs ir teks neleisti ten eiti... nes kartais pridirba, tai vistyciu edala paruosta nugvelbia, tai kaimynes puoda isnesta atausti patvarke ) labai draugauja su kaimynu vokieciu avigane, kasryt nubega su ja pasibuciuoti, pasedi prie gardo, aplanko pamiskes ir uzima savo posta prie duru...toli nebega nuo pirmos dienos. na megsta visu greiciu laukais skraidyti, nubega koki puskilometri, bet pasaukus pas mane kaip kulka atskrenda namo. Nebent zaidzia su kaimynu mazu berniuku, tada neskuba, nes ten jau sventas reikalas. grazu ziuret kaip ketveriu metu berniukas susitvarko su aviganiu ir zenenhundu, ir su rykstem aptvatina jas ir pasisodint moka ir pasikviest, tiesa tik ant stalo kieme reik jam uzsilipt, kad jos klausytu ))
2014-03-13 09:38:42
daivitukas
Žinučių: 728
Sveiki, turiu toki "pasiulymą". Kadangi mes labai mėgstam turiningai leist laisvalaikį, daug vaikščioti ir panašiai leist laiką, tad norėtume pasikviest ir kitus Vilniečius ir ne tik, į Žygį su šunimis. Vyktu jis kažkuriame iš Vilniaus miškų, Truktų, na ne šeip valandos pabinbinėjimas miške Maždaug 2,3 ar daugiau ( kaip norėsis) valandas. Pradžia irgi būtų rytinėje dienos pusėje, tačiau viską nuspręsime drauge. Dar mąstau tačiau jai darytume kokiame normaliame rajono ar užmiesčio miške galima būtu ir lauželį pasidaryti ir užkandžių linksmai kartu pasikepti tuo tarpu kol visi ilsėsimes, nes taip ar taip imsime termosus ir kokiu sumuštinių ar kaip jau sakiau kažko pasikepimui tačiau jau rašiau kad planuosime viską drauge. Dar yra tokia mintis į žygį pasiimti ne vien savo lepūnus, tačiau ir prieglaudų globotinius, pvz.: aš savo meška jau visiškai pasitikiu nes yra puikiai dresuota ir dažniausiai per pasivaiščiojimus vedžioju pora šunų tad galėčiau ir koki prieglaudinuką paimti , dar kas, kas gali paimti. Nes žygis tikrai būtu sveikas kiekvieno šunio sąnariams, o tuo pačiu ir socializacija beglobiui nebloga. Žygis vyktu susirinkus minimum 10 žmonių, dalyvaus tiek suaugę tiek jaunimas kad kiekvienas rastų bendrą kalbą, nes visgi yra manančių jog suaugę su jaunimu nerastų bendros kalbos, tai suorganizuosim kad dalyvautu "yvairūs" žmogeliukai. Na tai ką, nežinau ar ką sudomins, tačiau ir per kitus porą forumų aptarinėsiu visą tai tad kas pritariate ir dalyvautumėte rašykite komentarus, su savais pasiulymais.
2013-02-05 20:13:54
Gabbru
Žinučių: 133
Atsakiau per pašnekesius


burbulelis :
>Kiek kartų per dieną reikėtų bernį vesti pasivaikščioti? Ar užtektų 20min ryte, 20min
>per pietus ir ilgesnis pasivaikščiojimas vakare?
2011-07-07 19:29:11
burbulelis
Žinučių: 10539
Kiek kartų per dieną reikėtų bernį vesti pasivaikščioti? Ar užtektų 20min ryte, 20min per pietus ir ilgesnis pasivaikščiojimas vakare?
2011-07-07 18:47:19
Divva
Žinučių: 9813
As paleidžiu visai dienai
O jai taip tai kokias 30min. ar valanda pavaikštai 3-4-5 kartus

kiekvienam nuo noro,svarbu yra ir gauti gryno oro

makuku :
>kiek valandų zenenhundas turi palakstyti per dieną, jei gyvena nuosavame name?
2010-10-24 16:52:23, pakeista: 2010-10-24 16:53:36
makuku
Žinučių: 987
kiek valandų zenenhundas turi palakstyti per dieną, jei gyvena nuosavame name?
2010-10-24 16:44:11
aushrytia
Žinučių: 88
Jei šuo dresuotas jokių problemų su paleidimu nėra, pasikvieti ir ateina. O nueiti mėgsta tolokai, ypač kai užuodžia skanius kvapus, tai ir nuseka jais. Apie nedresuotus šunis nekalbu, kiek girdėjau su nedresuotais patinais bėdų būna, kai rujojančią kalę užuodžia...ir pabėgti gali. Saviškiu pasitikiu visai, paleistas niekada niekur nepabėgs.
2009-08-28 17:17:03
ryte
Žinučių: 518
Na, aš nenorėjau kurti naujos temos Bet man įdomu, kaip zenenhundai elgiasi paleisti (čia vistiek, susijęs klausiams su pasivaikščiojimais) ? Toli bėga? Sunkiai išmoksta pareiti?
2009-08-26 23:16:57
aushrytia
Žinučių: 88
Mes tai galim, bet tik savaitgaliais...sekmadienis visai tinka
2008-10-08 15:17:08
reklama