
Foksterjerų
narių: 28 prezidentas: Nike
Foksterjerų šiurkščiaplaukių ir trumpaplaukių veislių šunų mylėtojų klubas
|
Laisva tema
Laisviausia tema šiame klube. Kalbėkime apie viską 

2008-11-16 16:58:56
Dabar įsigudrin ir ežį atnešti nasruose parodyti, tik galvoju kaip ji taip sugeba, nes kai ežį atimu iš jos , tas ežys atsigavęs po streso nueina savo keliais.

2008-11-18 10:29:50



2008-11-18 10:26:15, pakeista: 2008-11-18 10:26:30
Turėjom tokią laimę išeiti miškan grybauti. Tai Rina susirado lapės olą ir į ją įlindo. Na problemų buvo laaabai daug, nes iš ten jos niekaip negalėjom iškrapštyti. O iš urvo vidaus tik girdisi Rinos aršus skalijimas ,urzgimas ir tt., prisišaukt Rinos neįmanoma , neklauso, tada vyras atsinešė kastuvėlį ir gavo ją išsikasti. AŠ išsitraukiau Riną už pakarpos laikau, ta spurda, spardosi vis, bet vis tiek skalija, veržiasi atgal į urvą. Gavau prisegti prie pavadžio ir nunešti į mašiną.Tai va, daugiau į mišką jei žinau,kad yra tokių urvų nesivedu be pavadžio, pasimokiau. O kaime sodyboje labai meistriškai medžioja žiurkes, traukia jas iš tvarto ,daržinės ir svirno .
Po to atneša parodyti ką turi nutvėrusi, o laukuose ir kurmių patyko.
Po to atneša parodyti ką turi nutvėrusi, o laukuose ir kurmių patyko.

2008-11-18 10:23:30
Matau,mazai foxiku,tai tu ausrike papasakok,kaip tavo suo medzioja
)) MANiskis irgi turi medziotojo kraujo,,daznai partempia kokia pele namo
} kartais viena kita siuksle



2008-11-18 10:12:01
Tai va, kadangi vis dėlto foksterjerai yra medžiokliniai šunys , norėjau paklausti kaip jiems sekasi medžioklėje, jei tarp jūsų kas nors šunis veda į medžiokles? Kokius žvėris daugiausia pakelia?
2008-11-17 20:08:42