Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone klubai
TitulinisBone klubaiJorkšyro terjerųDiskusijosPriežiūraKosmetinės priemonės bei kiti daiktai
Jorkšyro terjerų
narių: 2336    prezidentas: Fanta
Šilkinio kailio šunelių mylėtojų klubas

Kosmetinės priemonės bei kiti daiktai



Daimond
Žinučių: 407
Sveiki, ar kas nors siunčiatės iš užsienio daiktus, kosmetika savo jorkiukams? Iš kur dažniausiai siunčiatės? Kiek mokate už pristatymą į Lietuvą? Norėčiau pabandyti atsisiųsti bio-groom ar vellus kosmetikos iš užsienio, bet nežinau kiek gali kainuoti pristatymas. Berods DogDug.com yra nedidelės pristatymo išlaidos, gal bandėte iš ten nusipirkti rūbų ar pan.?
Na šioje temoje padiskutuokime apie užsienio parduotuves
2009-12-27 10:45:20
Bunt
Žinučių: 1279
Na aš tai paprašau tetos iš londono kad per ebay užsakytų tai ji užsako o poto kai jau daug prekiu susikaupe tai y lietuva atsiuncia bet ne paštunes paštu brangu. Londone yra toki žmonės kur atvažiuoja y namus paima siuntinį jiem sumoki ir jie su mašina ta siuntinį atveža tuo adrasu kuris buna ant tašės ir visai tik už kelis svarus.
Aplamai ten kainos superinės su lietuvos palyginus. Va užsakė taše mano jorkei tokia pardei lietuvoi kainuoja apie 90 lt o ten nupirko uz 10 svaru (su atsiuntimu) tai kaskur uz 35lt
Poto ant kaledu svarinei nupirko kongai su mise po toky rubely su kaledu simbolika (nu kepure ir toks apsiaustas) tai svara sumokejo.
2009-12-27 11:16:44
reklama