Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone klubai
Jorkšyro terjerų
narių: 2336    prezidentas: Fanta
Šilkinio kailio šunelių mylėtojų klubas

Viskas apie dantis



Perlas
Žinučių: 143
Norėjau paklausti, nuo kada pradėjo kristi jūsų augintiniams dantukai? Aš pati šnd pastebėjau, kad pas Perliuką apačioj iš tų priekinių tik du likę (nu nuo iltinio vieno iki kito) O Perlui dar tik 5 mėnesiai. Veterinaras sakė atvest pasirodyt kaip dantys duo 6 mėnesių ir sakė, kad gali pradėti pirma augti antra dantų eilė. Tai papasakokite kaip jums buvo, ir ko man dar tikėtis
2009-01-11 00:11:00
Daimond
Žinučių: 407
Norėčiau dar jūsų paklausti kaip prižiūrite dantukus, kad būtų balti ir nesklistų nemalonus kvapas?
2009-08-06 10:25:24
edija888
Žinučių: 1558
Nu reik tikėtis, kad viskas gerai.
2009-08-05 21:58:56
Ajurveida
Žinučių: 25
Reikes nukeliauti i veta pasiziureti kamum sakys,nes buvome isvyke keliem menesiams... tikiuosi viskas bus gerai
2009-08-05 21:51:45
edija888
Žinučių: 1558
Na laukti tiek, kad naujieji praauga senuosius dantis, tikrai nėra labai gerai. Dar iki 8mėn. verta palaukti, bet... Viena narkozė tikrai nieko žalingo per daug nepadarys (aišku ne pliusas ji). O tiek laukti, kad praauga naujieji senuosius-nepatariu. Aš už visus keturis iltinukus mokėjau 40lt, bet Vilniuje vėl gi kitos kainos.
2009-08-05 19:54:46, pakeista: 2009-08-05 20:01:41
radene
Žinučių: 582
Pas mus Šiauliuose kainuoja nedaug - 50 lt., bet kitur kainos gali skirtis, girdėjau, kad kai kur už vieną dantį tiek ima.

Maniškės tas paskutinis dantukas jau buvo praaugęs tą senąją iltį, bet vis vien senoji iškrito, kai jai atėjo laikas. Kiti laukia kol iškris ir iki metų, nes narkozė ne į sveikatą.. Beje, duokite daugiau ką pagraužti - maniškė labai mėgsta jaučio penį, kiti išklibina tas senas iltis, kasdien jas judindami.

O ar jūsų šuniukas parodinis?

Ajurveida rašė:
>tik idomu kiek sitas malonumas kainuoka? nes virsutiniai iltys kaip ir iskrite
>ir kruminiai visi, jau senai graziai sudygo, o vat iltiniai ir pora priekiniu dantuku nekrenta
>nors nauji isauge...
2009-08-05 19:24:42, pakeista: 2009-08-05 19:27:53
Ajurveida
Žinučių: 25
tik idomu kiek sitas malonumas kainuoka? nes virsutiniai iltys kaip ir iskrite ir kruminiai visi, jau senai graziai sudygo, o vat iltiniai ir pora priekiniu dantuku nekrenta nors nauji isauge...
2009-08-05 19:16:25
radene
Žinučių: 582
Mes taip pat jau nuo penkių mėnesių galvojome, kad jau reikia iltis traukti, nes jau buvo pradėjusios dygti, o senosios nė nejudėjo. Vis važiavome pas vetą, gerai, kad pasitaikė protingas veterinaras ir liepė laukti 9 mėn. Tai 2 apatiniai iltiniai iškrito iki 6 mėn. vienas iltinis viršutinis iki 7 mėn., o paskutinis taip ir užsiliko iki 9 mėn., bet tuo metu mano kalytė kaip tik rujavo ir nusprendžiau tuo metu nevarginti narkozėmis.. O rujos pabaigoje 9,5 mėn. mums ir iškrito paskutinis iltinis. Sakandžio tikrai nesusigadinome, tai patvirtino ir vetas. Todėl, jeigu jūsų šuniukas ne parodinis, tikrai nepatariu traukti. Tuo tarpu parodiniam šuniukui rizikinga laukti kol iškris patys dantukai.

Ajurveida rašė:
>labukas maniskiui jau beveikvisi dantukai iskrite ir uzauge, mum 7 menesiai.. tik
>vat su iltiniais beda... auga jau nauji ikipuses isauge ir nekrenta... yra dar pora prieki
>kurie neiskrite ir isauge nauji.. manau reikia traukti, nes kitaip nieko nebus... kiek
>kainuoja dantuku traukimas vilniuje?
2009-08-05 19:11:39
edija888
Žinučių: 1558
Na be iltinukų traukimo tikrai neapsieisite jei kiti dantukai dygsta, aš savo mažei 6mėn. iltinukus ištraukiau (tiksliau veto pagalba ir su narkoze), nes jau antra eile buvo gerokai naujieji išdygę. Daugumai jorkų tenka iltinius su narkoze traukta, čia jau taip yra.
2009-08-05 17:40:02, pakeista: 2009-08-05 17:42:36
Ajurveida
Žinučių: 25
labukas maniskiui jau beveikvisi dantukai iskrite ir uzauge, mum 7 menesiai.. tik vat su iltiniais beda... auga jau nauji ikipuses isauge ir nekrenta... yra dar pora prieki kurie neiskrite ir isauge nauji.. manau reikia traukti, nes kitaip nieko nebus... kiek kainuoja dantuku traukimas vilniuje?
2009-08-05 17:20:00
Tinnute
Žinučių: 253
Šiaip dantukai turėtų pradėti kristi 6 mėnesių.

Perlas rašė:
>Norėjau paklausti, nuo kada pradėjo kristi jūsų augintiniams dantukai? Aš pati šnd
>pastebėjau, kad pas Perliuką apačioj iš tų priekinių tik du likę (nu nuo iltinio
>vieno iki kito) O Perlui dar tik 5 mėnesiai. Veterinaras sakė atvest pasirodyt kaip dantys
>duo 6 mėnesių ir sakė, kad gali pradėti pirma augti antra dantų eilė. Tai papasakokite
>kaip jums buvo, ir ko man dar tikėtis
2009-08-04 21:59:16
reklama