Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone klubai
Marijampolės
narių: 105    prezidentas: Gabce
Marijampolės miesto šunų šeimininkus vienijantis klubas

Laisva tema



dimel
Žinučių: 567
Lasva tema.
2008-10-24 19:41:37
Ispaikyta
Žinučių: 170
tai tau gerai , mano tai ne
2008-11-13 20:35:30
dimel
Žinučių: 567
Kaip cia visiem su tom maitinimo problemom??? Maniskiui paduosi tai bet ka sues
2008-11-13 20:33:29
Ispaikyta
Žinučių: 170
as kazkaip niekad ne nesidomejau,nes pastoviai keiciam maista...proplano needa rojalio needa ir tsa pati hilsa jei ka ant virsaus uzpilam...va mes kazkaip pas vet,visada uzsisakom ten 18kg tas pats kaip 12, ta 18 uzsako tipo kaip veislynam bet mes ji paimam sau , o pigiau ieskot kazkaip ne nepagalvojom
2008-11-13 20:31:22
akyra
Žinučių: 152
Na bet ar zinojot, kad jeigu perkant is platintoju, toks pat maistas kainuoja daug pigiau nei vet vaistinese.. pvz Hills'as 18 kg kainuoja apie 170lt Pro Plan 20kg - 200lt , Royal canin 17kg - 160lt.. bet vat problema, kad cia tik vilniui.. o vaziuoti i vilniu vien del maisto neapsimoka..o jie autobusais ir nelabai nori siusti
2008-11-13 15:21:06
dimel
Žinučių: 567
Pc ''Norfa'' yra tokia nebloga vet. klinika ir tuo paciu ten maisto pilnos lentynos ir pasirinkimas didziulis... [ten toj norfoj kur uz mokolu. man atrodo ten jau sunsku ribose]

akyra rašė:
>Gal kas zinot Marijampolej kokio geresnio sunu maisto platintoju? Na, kad butu pigiau nei
>parduotuvej
2008-11-13 13:43:05
Ispaikyta
Žinučių: 170
musu kilas 20 lt, bet kada perkam dideliu kiekiu, tai 18kg-250lt
nu nzn net zinok, jei nera marej tai bandyk pasiziureti elektroninese pardese tai nereiks vaziuot i kauna vis arba jei nerasi vienintele iseitis pirkti po daugiau...mes tai uzsakom pas veterinare ir po savaites jau buna
2008-11-12 22:30:35
akyra
Žinučių: 152
na sakydama "parduotuvej" turejau galvoje vet.vaistinese ir spec. gyvunu parduotuvese as tai maitinu "puffins" toks visai fainas superpremium maistelis.. ir kaina nesikandzioja , 15 kg - 140lt bet ji pardavineja kaune, tai nelabai patogu vis vaziuoti pitkti..
2008-11-12 22:20:18
Ispaikyta
Žinučių: 170
mes tai hilsa perkam vis po 18 kg tai pas veterinare nes pardes neprekiauja tokiu maistu...o jus kokiu maitinat?
2008-11-12 21:50:35
akyra
Žinučių: 152
Gal kas zinot Marijampolej kokio geresnio sunu maisto platintoju? Na, kad butu pigiau nei parduotuvej
2008-11-12 21:38:34
Rokkis
Žinučių: 166
aj nieko snipineja maniskis po kambarius ir su savo zaislais zaidzia !
2008-11-12 19:26:59
reklama