Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone klubai
Mopsų
narių: 645    prezidentas: Rodnega
Žaismingų ir užsispyrusių šunelių gerbėjų klubas

Lietuvos MOPSŲ katalogaslinuksku
Žinučių: 141
Norime pakviesti Jus ir Jūsų mopsą prisidėti prie pirmojo Lietuvos MOPSŲ katalogo kūrimo. Tai – elektroninis leidinys apie Lietuvoje gimusius ir į Lietuvą importuotus kilmingus šunis. Lietuvoje mopsai veisiami apie 20 metų, ir kiekvienas iš mūsų, juos auginančių ir prisidedančių prie šios veislės veisimo, rašome savotišką mopsų istoriją. Dėl šios priežasties ir gimė idėja sukaupti kiek įmanoma daugiau informacijos apie mūsų mylimą veislę.
Lietuvos MOPSAI – tai grynaveislių Lietuvos (Lietuvoje gimusių ir į Lietuvą importuotų) mopsų katalogas, apimsiantis 2000-2014 metų laikotarpį.
Elektroninio formato katalogas bus prieinamas visiems tinklalapyje www.mopsai.lt ir, žinoma, bus nemokamas.
Kataloge bus skelbiama informacija apie šunį, jo veisėją ir savininką. Taip pat, jeigu savininkas pageidaus, bus nurodyti jo kontaktai (el. paštas, telefonas).
Kataloge kiekvienam mopsui bus skirtas vienas A4 formato puslapis, kuriame rasite 1–3 spalvotas geros kokybės šuns nuotraukas, taip pat informaciją apie šuns tėvus bei titulus (jeigu šis tokių turi).
Informacija bus talpinama nepriklausomai nuo to, kokiam Lietuvos Kinologų Draugijos klubui priklauso šuns savininkas, taip pat ar šuo turi titulų, ar ne.
Kataloge taip pat rasite trumpą mopso kilmės istoriją ir mopsų atsiradimo Lietuvoje istoriją. Jame taipogi bus patalpintos statistinės diagramos apie mopsų skaičiaus kaitą nuo 2000 iki 2014 metų.
Skaitytojai taip pat ras naudingos informacijos apie mopsų veislynus Lietuvoje.
Žinoma, mums labai reikėtų jūsų pasiūlymų, idėjų. Lietuvos MOPSAI turi internetinius namus - www.mopsai.lt, juose galime dalintis naudinga informacija apie šią nuostabią veislę.
Lietuvos MOPSAI čempionai – tai katalogas apie Lietuvoje gyvenančius mopsus - čempionus.
Talpinama visa informacija apie Lietuvos mopsus, apdovanotus Čempiono titulu. Katalogas taip pat bus ruošiamas anglų kalba.
Šiame leidinyje rasite galiojantį mopso veislės standartą lietuvių - anglų kalbomis.
Katalogo tikslas – supažindinti su Lietuvoje išaugintais Čempionais, nes ir Lietuvoje turime ne tik kuo didžiuotis, bet ir į ką lygiuotis.

Nereikėtų galvoti, kad Lietuvos MOPSAI prastesni už kitų šalių mopsus. Mūsų šalyje taip pat atliekamas svarbus ir reikšmingas veislinis „darbas“, ir jo rezultatais galėsime pasidžiaugti jau greitai – Lietuvos MOPSAI ir Lietuvos MOPSAI Čempionai startuoja jau 2014 m. birželio 1 dieną adresu www.mopsai.lt


2014-04-22 10:10:52
linuksku
Žinučių: 141
Kviečiame visus!


2016-05-26 16:36:38
Tangute
Žinučių: 7521
Šaunuoliai.
2014-04-23 16:04:43
reklama