Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Klubo įvykis

Pasiūlymai, Pageidavimai, Nusiskundimai

Daugiau
Bone klubai
Pagalba gyvūnams
narių: 115    prezidentas: supreme
Gyvūnų prieglaudų, pagalbos ir paramos klubas.

Ieško namų



Basyte
Ekspertas
Žinučių: 2422
Tema skirta ieškantiems namų,ar laikinų globėjų.Tiems kurie nebeturi laiko laukti.
2009-05-28 12:24:54
Sonaciuke
Žinučių: 1140
Hačiko. Šuns istorija. Išgirdus paie šį vaikiną man prisš akis iškoli Hačiko istorija. Šitas gražuolis rusų europinės laikos patinėlis gatvėje gyvena jau beveik metus. Nežinia, ar buvo išmestas ir laukia grįžtančio šeimininko, ar paklydo, ir tikisi, kad jis jį čia ras. Kartą vieni žmonės jį išsivežė, bet po kelių dienų jis grįžo. Jis tikrai kažko laukia,, Gal būt tavęs?

Dantukai sako, kad jis jaunas šuo, inteligentiškas ilgesys- kad gyvenimas įkrėtė jam proto, o meilė vaikams tiesiog išrašyta jam ant kaktos. Jis miega vaikų žaidimo aikštelėje, ištisas dienas draugauja su mažaisiais, kurie tikriausiai labai vertina jo draugystę, kai jį glostai, kalbini, ar matini, jo žvilgsnis laksto, lyg tai jis lauktų savo mažamečių draugų.

Mes nenorime sukliudyi Hačiko misijai, bet tikrai manome, kad šuneliui reikalingi namai. Gal būt jis jų ir laukia. Todėl kreipiamės į jus prašydami atkreipti dėmesį į šį šunelį. Jis gyvena Vilniuje, Žemuosiuose paneriuose. Susisiekite su Milda 867388821


http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.21537
2011-05-28 19:26:54
rita93
Žinučių: 4128
Pasidovanojo smagu, bet kartu ir gaila, nes iš visų ten buvusių šunelių, šita lialka buvo mano numylėtinė

rita93 :
>http://lese.lt/lt/dovanoju/type.2;g.13316 nuostabi jauna „vilkiukė“ ieško namų. Labai
>protinga, žaisminga, gero charakterio, gerai sutaria su kitais šunimis. Labai reikia žmogaus
>draugijos, jai neužtenka tiek laiko, kiek savanoriai gali jai skirti. Kadangi mergina labai
>gudri, greitai turėtų pasiduoti dresūrai myli vaikus. Tarp savanorių „nusipelnė“
>Vilkės vardo randasi Kauno prieglaudėlėje.
2011-05-27 14:45:31
rita93
Žinučių: 4128
http://lese.lt/lt/dovanoju/type.2;g.13316 nuostabi jauna „vilkiukė“ ieško namų. Labai protinga, žaisminga, gero charakterio, gerai sutaria su kitais šunimis. Labai reikia žmogaus draugijos, jai neužtenka tiek laiko, kiek savanoriai gali jai skirti. Kadangi mergina labai gudri, greitai turėtų pasiduoti dresūrai myli vaikus. Tarp savanorių „nusipelnė“ Vilkės vardo randasi Kauno prieglaudėlėje.
2011-05-13 23:18:30
Data
Žinučių: 1108
Panda linksma labai miela kalytė, mėgstanti būti greta žmonių. Taptų tikrai puikia kompanione, drauge ir namų sarge. Panda ieško gerų žmonių kurie paimtų į savo namus. Šeimininkės kontaktai: Justina. Tel: 860423432, 862219797. Miestas Šiauliai.


2011-04-30 13:21:00, pakeista: 2011-05-04 20:31:04
PawlyzaS
Žinučių: 19869
"Sveiki, yra grazus 6 menesiu maisytas sarpejus, labai grazus suniukas, tamsiai rudos spalvos, seimininkai nori uzmigdyti, tai gal kas atsirastu kam sis siunukas taptu seimos nariu. Labai panasus i grynaveisli sarpeju..jei ka skambinkit 864648401."
2011-03-27 21:51:36
PawlyzaS
Žinučių: 19869
Šiandien skambino Druskininkų skyriaus Vet. maisto kontrolės tarnyba. Sakė, kad šuniukai buvo nuvežti į prieglaudą, iš kur, tikėkimės, namus suras greičiau.
2011-03-15 13:23:19
PawlyzaS
Žinučių: 19869
Dovanojami šuniukai, maždaug 1-2 mėnesių amžiaus. Kuo skubiau!!!
Juoda kalytė, baltas berniukas ir ruda kalytė.

"Ir vėl ta pati situacija. Atvažiavus į kaimą, jau ten globotine tapusi "Šponkė" vakarop atsivedė visus savo vaikus. Šį kartą jų- trys.
Šuniukai dovanojami kuo skubiau. Apie esamą situaciją ne kartą pranešta bent jau vietinėms globos įstaigoms, tačiau iš jų rezultatų- jokių. Lenpjūvės šeimininko žodžiai- Nešerkite šunų, tai jie pas jus... ir neateis į kiemą. Tačiau matyti elgetaujančius šunis ir beširdiškai sėdėti jiems nesuteikiant bent laikino prieglobsčio- ne kiekvienas gali.
Apie esamą situaciją jau pranešta Lietuvos Veterinarinei maisto tarnybai, šis įvykis užfiksuotas kaip gyvūnų gerovės pažeidimas. Tikėkimės, situacija greitu laiku pasijudės į priekį, ir šunis, jei jau nesuras pastovių šeimininkų, tai bent nebebadaus, nekęs skurdo ir kančių( atsiminkite tą faktą, kad kalytė šuniukų susilaikia po kiekvienos rujos!!!).


http://www.facebook.com/album.php?aid=292968&id=753819266&l=c611f1deb3
2011-03-14 11:31:31, pakeista: 2011-03-15 13:23:34
Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26621
Mandagumas ir bendravimas lietuvių kalba o ne anglų visada yra privaloma nes ne Anglijoje gyveni
2011-03-02 13:36:54
Laimisss
Žinučių: 5271
Būtu geriau, o ne privaloma..


Rodnega :
>...Aišku gerai būtų rašyt lietuviška..
>Happy Now? nepriklauso Lietuvių kalbai
>Laimisss :
>>1. Aš ne švepluoju.
>>2. Čia Lietuviškos raidės.
>>Rodnega :
>>>Lietuviškajam saite rašyk lietuviškai
>>>1,Jeigu negalite rašyti lietuviškomis raidėmis,kur galėsiu-ištaisysiu.Aišku gerai
>>>būtų rašyt lietuviška
>>>6.Nevartoti žargono,nešvepluoti ir nerašyti sutrumpintai(pvz; nžn,wakar,swjeiki ir t.t.)
>>>Laimisss :
>>>>Pataisiau. Happy Now?
>>>>Rodnega :
>>>>>Kai imi iš kito saito , reikia nurodyti iš kur imi
2011-03-02 13:27:02
Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26621
...Aišku gerai būtų rašyt lietuviška..
Happy Now? nepriklauso Lietuvių kalbai

Laimisss :
>1. Aš ne švepluoju.
>2. Čia Lietuviškos raidės.
>Rodnega :
>>Lietuviškajam saite rašyk lietuviškai
>>1,Jeigu negalite rašyti lietuviškomis raidėmis,kur galėsiu-ištaisysiu.Aišku gerai būtų
>>rašyt lietuviška
>>6.Nevartoti žargono,nešvepluoti ir nerašyti sutrumpintai(pvz; nžn,wakar,swjeiki ir t.t.)
>>Laimisss :
>>>Pataisiau. Happy Now?
>>>Rodnega :
>>>>Kai imi iš kito saito , reikia nurodyti iš kur imi
2011-03-02 13:25:21
reklama