Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone klubai
Raseinių
narių: 144    prezidentas: admin
Raseinių miesto šunų šeimininkus vienijantis klubas

Viskas apie mityba



Ziedute
Žinučių: 2297
Iš kur perkat maistą šuniui? Kiek vidutiniškai išleidžiat ėdalui per mėnesį? Kokio nemėgsta? Kokį mėgsta? Kokį rekomenduotumėt?
2009-04-05 13:47:42
Mundyte
Žinučių: 551
"Šlapiankas" papjaustydavau labai nedaug mažais gabaliukais sumaišydavau ir virinto vandens šiektiek užpildavau kad "pabrinktų" ir kvapo dešros prisigertų Vo tada dar visai pusėtinai valgydavo, bet pirma dešrą išrinkdavo, o tik paskuj sausiaką kramsnodavo Aj, dar kartais, nors ir dabar taip darau, alyvuogų aliejaus šaukštą ir virinto vandens šaukštą užpilu ir palaikau kol ėdalas sugers tą skystalą, ir kailiui gerai ir šuva patenkintas ėda


Ziedute rašė:
>O kokią apgaulę naudojai? maišei su kuo nors?
2009-08-08 12:18:21
Vaiv
Žinučių: 1917
Mamos draugė ten įvairiais pašarais užsiima, na čia nėra labai didelė pigmena tas ėdalas 90 Lt maišas. Na maniškė ėdalui neišranki, bet ši tas jai labai patinka.
2009-08-07 23:29:08, pakeista: 2009-08-13 23:02:48
Ziedute
Žinučių: 2297
O kokią apgaulę naudojai? maišei su kuo nors?

Mundyte rašė:
>Negirdėtas pavadinimas Iš VeterZoo pirkai? Maniškiui tai beko
>nepaduosiu, princas, mat. Natural Trainer, kurį su pasitenkinimu šlamščia Sidas, maniški
>neėdė, bandžiau, tai per apgaulę sušlamštė.. Ale dabart jau antrą maišą Josera
>Sensiplus nusipirkom, tai tą ėda su malonumu Nors tiesą pasakius ir man jis skaniai
>kvepia
2009-08-07 21:54:02, pakeista: 2009-08-07 21:54:31
Mundyte
Žinučių: 551
Negirdėtas pavadinimas Iš VeterZoo pirkai? Maniškiui tai beko nepaduosiu, princas, mat. Natural Trainer, kurį su pasitenkinimu šlamščia Sidas, maniški neėdė, bandžiau, tai per apgaulę sušlamštė.. Ale dabart jau antrą maišą Josera Sensiplus nusipirkom, tai tą ėda su malonumu Nors tiesą pasakius ir man jis skaniai kvepia
2009-08-07 21:24:37
Vaiv
Žinučių: 1917
Mes dabar pakeitėm į Cotagro, nes kiek girdėjau kalbų kad nei Hills'as nei Royal Canin'as neverti tiek kiek kainuoja.
2009-08-07 18:15:12
Ziedute
Žinučių: 2297
Skanu tai skanu, bet tie pedigree ir chappi kenkia šuniui. Senatvėje gali turėti bėdų su skrandžiu. Geriau rinkitės brangesnį maistą, bet geresnį Aš siūlyčiau Natural Trainer, bet ne keikvienam šuniui jis tinka ir patinka. Reikia daug maistelių išbandyti kol randi tą savąjį.

cwakis rašė:
>Mes nors is Siluvos (ji arti Raseiniu)bet kartais atvaziuojame y Raseinius ir nuperkame
>maistelio sveriamo, o siaip is parduotuves. Nemegsta ''Pedigree'' edalo, as net nezinau kodel
>;D. Megsta labiausiai ''Chappi'', nes tam edale yra tokie susikramtomi mesos kubeliai. Jie
>Timui labai patinka .
2009-08-07 13:47:42
cwakis
Žinučių: 21
Mes nors is Siluvos (ji arti Raseiniu)bet kartais atvaziuojame y Raseinius ir nuperkame maistelio sveriamo, o siaip is parduotuves. Nemegsta ''Pedigree'' edalo, as net nezinau kodel ;D. Megsta labiausiai ''Chappi'', nes tam edale yra tokie susikramtomi mesos kubeliai. Jie Timui labai patinka .
2009-07-28 20:42:50
Mundyte
Žinučių: 551
Na mes dažnai į Kauną palekiam, tai taip sakant "prie daikto" paimam
2009-07-14 09:01:18
Agmilka
Žinučių: 63
Jau antra maisa turim Josera Economi, jis turbut pigiausias is joseru bet tikrai geresnis uz visus pigesnius. Nes prie musu kainos irgi kandziojasi Economi kainuoja astuoniasdesimt kelis litus.. Bet jei skirtumas nelabai didelis reik dar paskaiciuot ar vaziavimo sanaudos i Kauna ir sugaistas laikas nevirsys sutaupytos sumos ant pasaro Nors kai perkam savo didiesiem tai perkam iskart kokius 4 maisus, tada tikrai jokio skirtumo ar i Raseinius ar i Kauna. Nes gyvenam ne paciuose Raseiniuose..

Mundyte rašė:
>Na tiesą pasakius aš jo aptikau Urmo bazėse Kaune. Čia tas maišas kainuoja 160lt su
>trupučiu, o ten gavau už 140lt, ir net kg kaina trimis litais ten pigesnė, nes čia moku
>13Lt, o ten kainuoja tik 10Lt, šeip dabar gal gausiu dar pigiau, bet negarantuota esu Ir
>dar, kaina priklauso ir nuo maisto rūšies, kurį jusiškis valgo?
2009-07-13 19:57:11
Mundyte
Žinučių: 551
Na tiesą pasakius aš jo aptikau Urmo bazėse Kaune. Čia tas maišas kainuoja 160lt su trupučiu, o ten gavau už 140lt, ir net kg kaina trimis litais ten pigesnė, nes čia moku 13Lt, o ten kainuoja tik 10Lt, šeip dabar gal gausiu dar pigiau, bet negarantuota esu Ir dar, kaina priklauso ir nuo maisto rūšies, kurį jusiškis valgo?
2009-07-09 09:34:15
reklama