Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas

Aris


Veislė: Mišrūnas
Amžius: 7 metai 9 mėn.
Lytis: patinas
Zodiakas: Svarstyklės
Miestas: Utena
Šeimininkas: VaidaMnki
Dar nesu gavęs dovanų.
Būk pirmas ir padovanok man!
 
3

Mano draugai


Mukas Louis XIV († 2011.V.25) Nežinomos veislės šuo
21 metų 1 mėn.
patinas
Vilnius
Kauliukų: 345
Pipiras (2005 - 2009.11.22) Nežinomos veislės šuo
14 metų 6 mėn.
patinas
Vilnius
Kauliukų: 401
Reksas Auksinis Fakelas (†) Mišrūnas
9 metai 10 mėn.
patinas
Vilnius
Kauliukų: 327
Mukas Boni Juodasis Sidabras Mišrūnas
6 metai 11 mėn.
patinas
Vilnius
Kauliukų: 146

Komentarai apie mane


sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9566
gaila, kad Jūs Utenoje, Vilniuje išvesčiau ir aš. Čia žinau ir tikrai protingų profesionalių nuoširdžių specialistų, nors kai dėl jūsų atvejo, nežinau kol kas, ar jie padėtų.
prieš 8 mėn.
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9566
VaidaMnki
Žinučių: 1
Daug domėjausi necukriniu debetu. Deja, gydymo gyvūnams kaip ir nėra, ir tai nieko panašaus su cukriniu debetu neturi, todėl ir specialus maistas čia nieko nepadės. Tai - smegenų arba inkstų patalogija. Taip, vandenį kažkiek ribojam, bet bėda ta, kad ir dienomis problema, nes reik išeit į darbus, šuo būna ištroškęs, jei dar ir nakčiai neduot vandens, tai jam prasidės dehidratacija. Visais atvejais šuo kankinadi. Tiesiog skauda širdį ir nematau jokios išeities... Samdyt auklės irgi nėra finansinių galimybių...
prieš 18 val.
Sveiki,
rašau Jums čia, nes nenoriu Forume uždengti tos žinutės Jūsų, kad galėtų pastebėti kiti, gal vis dėl to atsiras, kas atsilieps?
Koks specialistas Jus konsultavo? Atjaučiu ir suprantu Jus. Buvo metas, kad dirbau net trijose darbovietėse, ir nebūdavo kam išvesti šuns dieną, laimingas, kad turėjau tuomet kaimynę, kuriai patikėdavau raktą, ir ji mielai išvesdavo, kai paskambindavau. Gal turite nors vieną žmogų, kuris bent retsykiais galėtų pagelbėti šuneliui?
prieš 8 mėn.
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9566
Sveiki atvykę į mūsų bendruomenę. Linkėjimai, laukiame iš Jūsų naujienų forume, blogų http://www.bone.lt/blogai/
---------------------------------------------
Linkėjimai tau sveikti, Ari. Sunku ką ir pasakyti. Nežinau, gal kas ir atsiras čia, kas galėtų patarti dėl tavo diabeto. Vis dėl to geriausiai galėtų patarti patyręs veterinaras, neatmestinai dirbantis savo darbą. Priderinti reikia juk ir maitinimą, ne bet kuo maitinti. Didesnes porcijas, be to, reiktų duoti tada, kai yra galimybė vedžioti į lauką, o vakare, deja, matyt, daugiau tik simboliškai, kad ir mažiau laktų vandens, tokia prevencija, kad naktį jums nereikėtų kelti.
prieš 8 mėn.

reklama