Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas
TitulinisBone.ltUosisUosis BLOG'aiKankina nemiga? Šuo Jums padės!

Kankina nemiga? Šuo Jums padės!


Deimante2000, 2011-09-03 22:37:55

Turbūt ne vienam yra užsukusi paviešėti nemiga. Visur tik sukiojiesi lovoje, vietos nerandi ir niekaip negali užmergti akių. Turbūt bandėte ir avis skaičiuoti, bet tik retkarčiais padėdavo. Gal ir į žvaigždes žiūrėjote? Bandėte ir nejudėti, galvą dėti ne ant pagalvės arba iš vis - kojos kur būdavo galva, o galva kur kojos. Bet tikriausiai viskas baigdavosi dar didesne nemiga. O galbūt Jūs jau suaugęs žmogus ir bandėte gerti vaistus, kad užmigtumėt? Tačiau kas žino, kokių ten chemikalų pridėta... Ir mokėti dar už juos reikia... Na o aš pasiūlysiu veiksmingą, nemokamą ir ekologišką "produktą" - tiesiog netampome gumos ir skaitome toliau : )
Taigi, atsigulame į lovą ir pasikviečiame savo... augintinį/ę! Taip taip,akys Jūsų neapgavo, savo augintinį/ę. Taigi, kai pasikvietėme papraščiausiai pasiguldome prie krūtinės. Akys po truputį pradės merktis, kol galų galiausiai... Užmigsite! Tik būtina, kad šunelis miegoti arba būtų ramus, nes kitaip Jūs neužmigsite.
Taigi, aš jau esu išbandžiusi tą "produktą". Tad, kai nemiga ateis į svečius, išbandykite šį "produktą" - tikiusi, kad padės : )
Ačiū, kad skaitėte : )


Skaitykite komentarus 18

reklama