Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Diskusijų forumai
TitulinisDiskusijosApie viskąVilniaus gyvūnų sanitarinės tarnybos Grinda šunys

Vilniaus gyvūnų sanitarinės tarnybos Grinda šunysgilanda
Žinučių: 22
Grindoje, šiuo metu, beveik, kaip ir visada, daug beglobių šunelių. Visada yra viltis, kad kažkurie jų pasimetė ir jų ieško. Todėl, jei galite, užsukite retkarčiais į jų puslapį, gal pamatysite kaimynų pasimetusį šunį, o gal rasite būsimą jūsų, jūsų draugų ar giminaičių augintinį. Kai kurie jau labai ilgai ten laukia. Yra ir jaunučių ir vyresnių, yra tokių, kurių giminėj, tikrai buvo veislinių šunų. Jiems visiems reikia greičiau iš ten ištrūkti.
http://www.grinda.lt/vbgst/sunu-nuotraukos/
2013-09-07 09:29:53
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9791
Aplankiau Elvį, šuniuką Grindos globos namuose (reg. Nr. 403; nuotrauka Grindos). Mielas mažuliukas, bet labai labai baikštus. Ar Grindos prieglaudoje lankosi savanoriai? Galvoju, jei Elvį lankytų savanoriai, taptų drąsesnis, dabar įspūdis toks, jog čia nesilanko savanoriai. Išvestas laisviau jautėsi tik tame plote prieš įėjimą, bei ten pat pievelėje: uostinėjo, kažkiek smalsavo. Bandėme pavėdėti tolėliau, ten ir žymiai švariau, deja: tempė pavadį, veržėsi atgal, nes turbūt būtent ta jau minėta vieta yra įprastinė jo pavedžiojimo vieta...
O kailiukas nuostabus, ko gero, tokio švelnaus šuns kailiuko dar neteko liesti, kad net palyginau su švendrų pūkų švelnumu (turbūt žinote tas rudas švendrų "burbuoles" vėlų rudenį ir žiemą).


2019-03-21 16:05:54
reklama