Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Diskusijų forumai
TitulinisDiskusijosBone.ltInterviu su Bone.lt lankytojais

Interviu su Bone.lt lankytojaisPawlyzaS
Žinučių: 19869
Ką norėtum matyti atsidūrusį šioje skiltyje kitą savaitę? Pagalvojai, ką verta iškamantinėti? O gal tiesiog nori pasisiūlyti, kad interviu būtų paimtas iš tavęs pačio? Rašyk savo nuomonę čia ir galbūt jau kitą savaitę pamatysi išrinktojo vartotojo interviu.
Kaip veikia sistema? Labai paprastai. Daugiausią balsų surinkęs vartotojas atsakys į keletą klausimų
---------------------------------------------------------------------
Interviu ima RAMINTA (niekogero) ir IEVA (Ievukas13), ORCHA ir Co
2011-04-04 21:10:46
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
Interviu su Rodnega
-------------------------

-Šįvakar (2016-05-14) Eurovizijos dainų konkursas. Kokia daina Jums prie širdies dabar, kad ji laimėtų, taigi: …?
------------------------------------
Atsiprašau, dabar ne dainos, ką tik perskaičiau Jūsų žinutę, kad išėjo Bonis, aš su Jumis. Žinokite, kad tie, kas mylėjo ir kurie buvo mylimi, sugrįžta, patikėkite.

-Dabar Jūsų akyse, širdyje, mintyse Boniukas. Bet vis dėl to, prašom prisiminti, koks buvo pirmasis Jūsų šuo, pats pirmasis, kurį prisimenate? Man prisimena Agris, nuo 4 metų. Jums?
R.: -Džesi ( nuo 3 metų ). Mamos cvergpinčerė. Juoda su įrudžiu. Tais laikais gauta už šampano butelį. Pamenu jos medalius ( parodų nugalėtoja ). Ir švelnumą mums, vaikams.

-O, čia jau rekordas, man nuo 4, Jums nuo 3. Ir ta Džesi yra tarsi įkvėpėja, pradžių pradžia? Gal tai Džesi ir "kalta", kad vėliau taip stipriai susiejote savo gyvenimą su šunimis? Nuo kada ir kodėl pajutote, kad be jų niekaip?
R.: -Greičiausiai, kad Džesi ir kalta. Visą vaikystę, paauglystę kartojau, kad, kai užaugsiu, turėsiu, kaip mama, du šunis - didelį ir mažą. Kitas šuo buvo karališkasis pudelis - Demsi. Kai man suėjo 25, mano namuose apsigyveno ale vokiete Ledi. Radau savo seną tekstą:
" Turim didelę, sargę o kai kam grėsmingą VA kalyte, tad norėjau mažo, meilaus, draugiško, protingo ir prieraišaus šuniuko.Pradėjau domėtis mažų veislių šunimis. Labai sužavėjo Prancūzų buldogai. Kodėl? Jie netokie kaip visi.Nestandartiniai. Nedideli trumpakailiai, linksmi visos šeimos ir naminių gyvūnų kompanionai.Ganėtinai protingi ir pasiduodantys dresūrai. Draugiški, bet kažkiek sargus. Mažiukai šeimos nariai, pripildantys namus juoko ir meilės.Meilūs išdaigų karaliai.Knarkiantys angeliukai ..... Dabar tokį turiu ir esu labai laiminga "
Po sunkios alinančios ligos , pralaimėjęs kovą su vėžiu, išėjo mano prancūziukas Bonis . Kai sužinojau, kad jam lieka nedaug ir suprasdama, kad visų augintinių išėjimą išgyvenu sunkiai, pasiėmiau iš globos namų 5 mėnesių prancūziuką...

-Vadinas, taip ir yra: nulemia tai, koks buvo tas pirmasis: geras, protingas, draugiškas, šeimos narys, tai taip ir eina toliau. Mano jau 5 metai smėlio kalnely, o kaip šiandien pamenu: lygiai prieš 5, gegužės 24 vakaras, jo paskutinis žvilgsnis į mano akis, parėjus jautėsi lyg bejėgis, nes oras buvo tvankus, per šiltas, kad palakė vandens, padėjo galvą ant savo pagalvės, antrą valandą, eidamas miegoti, priėjau prie jo, jis prasimerkė, o 6 val., lietui barbenant į langą - viskas, jis išėjo kartu su oro permaina. Taigi, matau, kad mūsų požiūris sutampa: pirmiausia šeimos narys... Ar labai norisi auklėti (perauklėti? Rašėte, kad padykęs, nepalyginti su Boniu) tą naująjį savo šeimos narį? Ar tegu jis pagal save?
R.: -Perauklėti ne tas žodis. Kiek taikliau būtu pasakyti,- nukreipti jo gabumus tinkama linkme.

-Jūsų atsakymas - patyrusio žmogaus, auklėtojo, kokį gerbia jo auklėtinis/auklėtiniai atsakymas. Galiu dėti į dienos citatą... Kai ką bandžiau pakeisti a. a. Muko elgesy, ir supratau gana greit, kad turiu galvoti, kažką ir pačiame savyje keisti, o ne būti tiesmukam.
"Nukreipti jo gabumus tinkama linkme",- gal galėtumėte plačiau, konkrečių pavyzdžių, kad skaitantieji su menka patirtimi, ar be jokios šiuo aspektu, turėtų apie ką pamąstyti? ir, taigi, pasinaudoti modeliuodami savo santykius su augintiniu.
Papasakokit apie savo visus buvusius, Jūs turite neeilinę patirtį.
R.: -Dar skaudi tema. Dar reikia laiko. Pamačiau dovanojamą 7 metų prancūziuką. Siela verkė ilgai ( klonas maniškio ).
Neišėjo jis vienas. Išsivedė su savimi draugą degutį. Kas vėl išmušė man žemę iš po kojų
Širdis sušlubavo, Gerai, kad dirbu ligoninėj, atgriebė. Dabar belieka pačiai atsigriebti...

-Beje, jei ką nors užsakinėjate šioje elektroninėje parduotuvėje, ar viskas sklandžiai vyksta?
R.: -Perku begrūdį iš veterinaro. Ja pasitikiu aklai ( ne vieną kartą gelbėjo augintinius iš mirties nagų ) . Nors, esant reikalui, galiu pasėdėti, pastudijuoti ir išsirinkti geros sudėties ėdalą.

-Maistą perkate, kaip supratau, išimtinai pas savo veterinarijos gydytoją. Gerai, kai turite patikimą. Pasidalinkite savo patirtimi šiuo klausimu, tokio varianto pliusai ir pan. Betgi remiatės ir savo patirtimi, žiniomis, o ne išmtinai, ką siūlo?
Maitinate RAw. Išimtinai? Vėlgi: Jūsų asmeniniai potyriai, patirtis maitinant RAW, pastebėjimai, apie kuriuos perspėtumėte kitus, besiruošiančius maitinti RAW. Pirmiausia, pats perėjimo etapas prie šio maitinimo, na, ir toliau visa.
R.: -Jeigu nerandu kokybiškos mėsos ir subproduktų, renkuosi begrūdį. Kad ten nėra sudėtinga, atlaikai parą bado ir pereini prie kaulingos dalies.


-Gal tiesiog parašykite, kas labiausiai šiandien guli ant širdies?
R.: -Šiandien? Na gi Ramas. Vaikis pirmą kartą gyvenime paragavo braškę. Reakcija buvo nepakartojama. Po to atbėgdavo ir atbėgdavo, labai prašė. Matėsi, kad labai patiko. Kokie vis tik nerealūs tie šuneliai ...

-Na štai... yra sielos ir širdies gydytojas. Darže ar virtuvėje? Mukas dar metų nebuvo, pats nubėgdavo į daržą ir nuraškydavo dar apyžales daržo žemuoges. Jauni daug ką išbando, uogas, vaisius, o su amžiumi pradeda atsirinkti. Jūsų pastebėjimai šiuo atžvilgiu? Beje, o patį pirmąjį šunelį, kurį čia anksčiau prisiminėte, ar neknietėjo vis kažkuo pavaišinti?
R.: -Manau, visuomet ir visiems knieti. Jie gi manipuliatoriai o vaikai gan lengvai yra valdomi.

-Taip, jie moka išprašyti, o vaikai negalvoja, o dažniausiai ir nežino apie galimas vienokias ar kitokias pasekmes... Tad reikia tik džiaugtis, kad yra tokia bone.lt, kur vaikai noriai lankosi ir norėdami gali surasti nemažai informacijos, kuo galima vaišinti šunį , kuo ne.
Pratęskime interviu: arčiau šviežiausių aktualijų: 1) seimas pagaliau atšaukė prievartinį visuotiną šunų (kaip ir kačių, šeškų) ženklinimą mikroschemomis;
2) nuo rugsėjo 1 numatyta (galbūt) atšaukti ir mokestį už daugiabučiuose auginamus šunis. Prašom išsakyti savo nuomonę šiais klausimais.
R.: -Seimas žengė milžinišką žingsnį atgal ir užkirto kelią gyvūnų kontrolei.
Galbūt? Netikiu, nors prisipažinsiu , kad ir anksčiau nemokėjau. Tai mokestis už orą.

-Ačiū už atsakymus. Turbūt jau laikas apibendrinti. Galbūt norėtumėte papildyti savo atsakymus. Arba tiesiog: ką dar norėtumėte pasakyt, baigiant šį interviu? Linkime Jums ir Jūsų augintiniams sveikatos.
R.: - Viskas gerai. Visaip būna. Va, mažių auginu ir atostogų laukiu, 25 bus.

Vilnius - Kaunas, 2016, gegužės 14 - rugpjūčio 22
2016-08-25 13:02:41, pakeista: 2016-08-25 13:23:25
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
Numatomi interviu su :
Rodnega,
Wilkinson,
Ltruthy,
Audra69

gaila, kad šios nuostabios moterys šiuo atžvilgiu buvo iki šiol pamirštos ir neįvertintos
2016-05-02 12:04:01, pakeista: 2016-05-02 12:12:37
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
Miglė neatsiliepia.
Fedia atsiliepė, bet kažkas ne taip: ji negauna mano išsiųstų klausimų. Galbūt kažkas ištrina tas žinutes, jei kompiuteriu naudojasi ne viena. Tad imuosi iniciatyvos: Fedia, aš klausimus uždavinėsiu čia, aš klausiu, Tu atsakai čia arba asmenine žinute man, kaip nori, aš Tavo žinutes gaunu. Pirmyn.
-----------------------------------------------------------------
1. Mes Tave lyg ir neblogai pažįstame, bet kai pasigilinu, tai kad mažai. Pradėkime ne nuo šunų: Tavo energijos ir iniciatyvų su kaupu, užtektų trims ar net penkiems. Ką Tu apie tai? Šiaip tai mokyklinės mergaitės visada buvo ir tebėra aktyvesnės už berniukus, bet šičia Tu tarp pačių aktyviausių mergaičių. Atsakymas?
2016-05-02 11:59:00
ula11
Žinučių: 8318
Iš tikrųjų, net juokinga kai prisimenu Tokių nesąmonių esu prikalbėjusi, net gėda yra


Evelina321 :
>Na žinai, visada kaip kalbėsi, atsisuks antraip Aš irgi daug ką esu prikalbėjusi,
>pradedant tuo, kad niekada neauginsiu katės, baigiant tuo, kad niekad nekišiu rankos karvei
>į...
2016-03-28 15:54:11
Evelina321
Žinučių: 11843
Na žinai, visada kaip kalbėsi, atsisuks antraip Aš irgi daug ką esu prikalbėjusi, pradedant tuo, kad niekada neauginsiu katės, baigiant tuo, kad niekad nekišiu rankos karvei į...


ula11 :
>savo interviu esu rašiusi kad niekada nepaliksiu karate, nors nuo rugsėjo nebelankau ir
>nepasigedau to sporto nes atradau naujų veiklų kurios man daug labiau patinka ir tinka
2016-03-28 15:49:36
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
išsiųsti kvietimai Miglei ir Fediai.
Pageidaujantys užsirašyti, prašom rašyti ČIA.
2016-03-22 02:29:43, pakeista: 2016-03-22 02:34:39
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
reiks imtis tų intervju man, matau, tik laiko baisiai stinga, 24 h per mažai, neretai nueinu miegot 2 val., gerai Marse, ten nors 25. taigi eilutė Miglė ir Fedia
2016-02-27 13:09:53, pakeista: 2016-02-27 17:55:21
ula11
Žinučių: 8318
savo interviu esu rašiusi kad niekada nepaliksiu karate, nors nuo rugsėjo nebelankau ir nepasigedau to sporto nes atradau naujų veiklų kurios man daug labiau patinka ir tinka
2016-02-26 17:36:17
Fedia
Žinučių: 305
Eii ,kas nori iš manęs inteviu paiimt?
2016-02-26 17:24:47
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
taigi, Miglė tapo pamiršta, et, interviu ėmėjai. Tai vis dėl to, gal galite pasikalbėti su Migle? nors kas


migle88 :
>Nuostabūs interviu, būčiau pamaloninta jei kas iš manęs paimtų interviu. Tik
>gal galima vėliau parašyti, ar atsiųsti? Nes dabar negaliu ilgai būti prisijungus.
2016-02-24 21:14:17
ula11
Žinučių: 8318
Užmiršta tema
2016-02-24 19:54:12
Wilkinson
Žinučių: 29194
Šita tema užmiršta ,sukuria temą ir dingsta
2015-01-27 14:54:52
nokiaa35
Žinučių: 10076
Puikus būdas nors kiek pažinti žmogų!
2014-02-15 15:49:32
Orcha
Žinučių: 11770
Sunku buvo Ramintai manęs kažko klausinėti. Ji labai daug apie mane žino . Bet pažiūrėkime iš manosios pusės, kad ir ateitis. Aš nežinau, ateitį gaubia paslaptis. Kai važiavome iki pajūrio, man visą kelią ( apie 4 val.) galvojo studijų kryptį. Spėkit, ar sugalvojo? Ne, nėra tokio darbo kuris man tiktų. Arba aš per daug išranki. Todėl labai daug nepasakojau. Raminta žino visus atsakymus į paprasčiausius klausimus, bet į šiuos, kuriuos man ji uždavė, tikriausiai pati nelabai žino atsakymų (ne apie visus klausimus kalbu). O būtent šie klausimai yra apgaubti paslaptimi. Ir ką aš padarysiu? Mano toks gyvenimas. Jei turite klausimų man, norite daugiau sužinoti apie mane. Mielai prašom, parašykite į až.
2014-02-14 09:38:20, pakeista: 2014-02-14 09:39:36
Ltruthy
Žinučių: 1361
Patinka, žinoma kekvieno asmeninis reikalas kiek apie save papasakoti, tačiau aš skaitydama tikiuosi, pažinti geriau, gaila apie Orcha žinau tiek pat, kiek žinojau būdama naujokė Ką žinau apie ją man labai artima, tačiau vis vien, žinau minimaliai
2014-02-13 23:01:55
Orcha
Žinučių: 11770
čia jau aš kalta - nenorėjau visko išduoti


ruciux1 :
>Kiek trumpokas, bet man patiko ^^
2014-02-13 22:03:19
ruciux1
Žinučių: 5430
Kiek trumpokas, bet man patiko ^^
2014-02-13 22:02:07
niekogero
Žinučių: 9894
Taigi, Orcha, visų prašai prisistatyti. O kas Tu esi? Apibūdink save trumpai...

Esu žmogeliukas, kuris nuolat šypsosi, vardu Emilija. Auginu šunį Minį. Turiu daug veiklos, mėgstu viskuo domėtis, svajoti,bendrauti, rankdarbiauti ir sukiotis virtuvėje.

Tai kas tu labiausiai: auksinių rankų žmogus? Ar atsidavusi gyvūnams panelė? O gal virėja? Su kuo siesi ateitį?

Ateitis - tik svaja, kurią žinau tik aš, mano dienoraštis ir pora žmogeliukų. Nesu aš tų auksinių rankų, greičiau jos visos subadytos adatomis, todėl ir neblizga . Gyvūnus aš myliu, bet nesidomiu tiek, kiek daugelis boniečių. O dėl virėjos...hm...tai tik svaja, kurioje susipina kasdienybė ir laisvalaikis .

Jei nelabai domiesi gyvūnais, kodėl esi bone.lt?

Domiuosi minimaliai iš bones daug ko sužinojau, o dabar čia esu dėl poros narių

Kaip tavo namuose atsirado Minis?

Minis atkeliavo labai netikėtai. Kartais šeimoje pagalvodavome apie šunį, bet viskas nuplaukdavo. Aš augusi su šunimis, jie visada buvo šalia. Nors taip, visada troškau savo mažylio. Pamenu, kad tą dieną mes rinkome augalus savo sodui. Sulaukėme skambučio iš vienos moters...Nepamenu kas skambino, atsimenu tik tai, kad ji pasakė: "galite išgelbėti mažylį". Toliau mano atmintyje tamsus tunelis, bet jo pabaigoje aš regiu to mažo šuniuko akis. Jis buvo labai mažas, tilpo į delną, o akys buvo lyg sagutės. Mažylis buvo išsigandęs, regis maldavo, kad paimtumėm jį. Mes nedvejojom - tai mūsų šuo. Nors vienas šeimos narys dar buvo nepatenkintas, bet viską pabaigė pirmoji Minio diena mūsų namuose, tai ne patys geriausi prisiminimai. Taip, jis nėra iš veislyno, bet jis išgyveno turbūt daugiau nei jo amžiaus šuo turėjo išgyventi. Jis nusipelnė būti mūsų vadinamu Jorkšyru, mažuoju princu.

Labai gražu, kad priglaudėte mažąjį princą. Esi geras žmogus. Ar nesunku čia, bone.lt, kai dažnai vyksta pykčiai, išsilaikyti santūria?

Man? Nesunku. Aš tokia esu, nevaržau savęs.

Minėjai, kad visad šypsais. Ką patartum žmonėms, kad ir jie galėtų būti laimingi?

Reikia žinoti kelias gudrybes . Visuomet reikia mokėti įžvelgti gerus dalykus , dalinti komplimentus, neskriausti savęs . Na, neužmirškime ir juodo šokolado.

Ačiū už pokalbį.

nėr už ką
2014-02-13 20:05:45, pakeista: 2014-02-13 20:06:47
migle88
Žinučių: 1676
Nuostabūs interviu, būčiau pamaloninta jei kas iš manęs paimtų interviu. Tik gal galima vėliau parašyti, ar atsiųsti? Nes dabar negaliu ilgai būti prisijungus.
2014-02-13 16:56:16
Orcha
Žinučių: 11770
Čia gėlės Ramintai ir Ievai
p.s. jei dar kas galite duoti interviu, parašykite
2014-02-13 16:19:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Kitas Kitas
reklama