Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Diskusijų forumai
TitulinisDiskusijosElgsenaLikęs vienas, drasko duris (pakitęs elgesys)

Likęs vienas, drasko duris (pakitęs elgesys)JustinaBaniene
Žinučių: 3
Mūsų šarpėjaus-korsikos mišrūnei 7 metai, nuo mažumės augo su mumis, buvo pripratusi namie būti viena, niekada nieko negriauždavo, nedraskydavo, tačiau pastarosiomis savaitėmis, mums išėjus į darbus, drasko duris, kramto plintusus, laidus po jais. Mergina nebuvo niekada kergta, kitų šunų neprisileidžia. Kuomet esame namuose būna rami, kaip visada. Tuštinasi bei maitinasi gerai, nieko neįprasto. Gyvename daugiabutyje (5 a. todėl žmonių daug nevaikšto aplink), pradžioje galvoje, galbūt erzina kas nors, bet dabar atrodo, kad kažkas ne tas. Ar gali būti, kad kažkas susiję su psichologiniais sutrikimais ? Ar reikia kreiptis į veterinarą ieškoti fiziologinių bėdų ?
2017-11-06 21:43:51
JustinaBaniene
Žinučių: 3
Į lauką tai į lauką, bet vat esmė, kad ji lauke niekaip kitaip nesielgia, nesituština dažniau ar labai jau dūkti nori. Ne, ji ir kai mes būname namie, nesiprašo į lauką, žaisti ji nemėgsta. Panašu, kad vos tik mums išėjus pro duris, ji puola draskyti. Duris užstatinėjome, tačiau ji eina su viskuo kiaurai. Išnaršiusi koridoriaus spintą (lyg kažko ieškotų, nors žaislai ant akių padėti). Bandėme po namus slėpti skaniukus, kad mums išėjus, ieškotų jų ir nepultų prie durų (deja skaniukai buvo visi surasti, o durys vistiek nukentėjo, žaislais prie kurių buvo skaniukai, net nepaliesti).
Lauke būname ilgiau, vakare bandom pagainioti ją, bet apibėgus kelis ratus apie mus, ji nebekreipia dėmesio (bet visada tokia buvo).
Vis dėl to neapleidžia mintys, kad kažkas sukasi jos galvoje (baimė, nerimas, vaikai ar dar koks velnias)
Ką daryti ???
Pridedu įdomumo dėlei kelias nuotraukas (kas įvyko nuo 7.10-12 val.)


2017-11-09 12:56:08
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9791
Atkreipkite dėmesį, jog vyresniems šunims poreikis dažniau "į lauką",- deja. Gali būti, kad dėl to. Linkėjimai.
2017-11-09 09:31:03
JustinaBaniene
Žinučių: 3
Ačiū už atsakymą. Džiugu, jog manote, kad jai viskas gerai.
Dėl fizinio krūvio nesiginčysiu, galbūt ir trūksta jai jo, nors visą savo gyvenimą yra labi tingus šuo, tačiau bandysim lauke praleisti daugiau laiko. Šiuo metu vedama į lauką 3 kartus, maždaug po 30-40 min
Kongą ji turėjo, tačiau nuo vaikystės nežaidžia su jokiais žaislas ir skanėstų prikištas kongas jos nesudomino.
Galbūt galite patarti, kaip iškrauti protiškai ? Ar užtenka komandų, ar yra pratimų kokių ?
Narvas. Tai manau šitam šuniui neišeitis, tiek metų nebuvo niekada niekur uždaryta (net vonioje kokioj), neturėjus jokių antsnukių, tai manau narvas būtų tik dar didesnis stresas ir sveikatos žalojimasis.
2017-11-07 18:43:21
Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26583
BŪTINA duoti FIZINĮ KRUVĮ. Jūsų šuo neserga.Jam su psichika viskas gerai. Tiesiog jam katastrofiškai trūksta iškrovos ir veiklos. Kadangi ji neiškrauta, jai nuobodu ir ji pradeda pati save linksminti.
1 Iškraunate fiziškai ir protiškai 3 kartus dienoje , bent po valandą laiko.
2 Paliekate kongą ar panašų žaislą,
3 Narvas
2017-11-07 16:22:23
reklama